Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pasuje przyciemniać?


carter222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem swój samochód i planuje kilka zmian, na początek chciałbym przyciemnić w nim wszystkie szyby (4 boczne i tylną). Zastanawiam się jak wyglądała by po takiej przeróbce? Nie wiem też jak bardzo je przyciemnić? Chodzi mi głównie o wygląd a nie o to na ile pozwala prawo. Jeśli ma ktoś jakieś fotki dla porównania to bardzo proszę o pomoc, ewentualnie o radę.

1.) http://img222.imageshack.us/my.php?image=69289308cs0.jpg

2.) http://img353.imageshack.us/my.php?image=42864487vu8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zależy od ciebie,ale na Twoim miejscu gdybym zdecydował się na ściemę szyb to jedynie delikatną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chcesz przyciemnij , nikomu to nieszkodzi przecież to Twoje audi i Ty nim bedziesz jeździł , choć nie jestem zwolennikiem tego typu przeróbek to powiem ze niekiedy ladnie to wyglada ale delikatnie przyciemnione... poszukaj na forum wielu forumowiczów ma poprzyciemniane audiki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na auto M@rk - http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arg_18nowe_zdjecia_moze_komus_sie_spodoba_d_nowe_zdjecia_lamp_przod-t15719.0.html

u niego podoba mi sie przyciemnienie. przód ma na 30 %, reszte na 50 %

ja u siebie planuje dać tak samo lub wszystko na 30 %, do tego srebrne obwódki wokół szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy przyciemnił sobie szyby w aucie, no i 2 tygodnie po zabiegu został zatrzymany do kontroli policyjnej, pech chciał, iż policja miała aparat do pomiaru przezroczystośći szyb. Po pomiarze otrzymał 2 propozycje, zatrzymanie dowodu rejestracyjnego, lub zrywanie foli. I jak myślicie co wybrał...

I tak się skończyła jego przygoda z ciemnymi foliami na przednich bocznych szybach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że chcesz robić jako szpieg

Albo chcesz ..żeby nikt Ci nie łypał jakie radio masz ..czy zostawiłeś przypadkiem aktówke z dokumentami czy dyche luzem na fotelu :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w poprzednim autku Audi 2,3 Coupe miałem ścieme razem z przednimi bokami i przejeździłem rok i żaden piesek mi dowodu nie zabrał :kox: Raz za mną zawrócili ale mogli powąchać tylko opary za moim Coupe :polew:

poznaje ktoś to autko? :tongue4:

6f2f5c182f6941a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ciemnego auta pasuje ściema , mi sie podoba. Sam mam tył na 100% a przód koło 80%. Przynajmniej tak jak Ragga pisze nikt ci nie zagląda do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa audi nie pozwala na ściemę szyb-to do poloneza pasuje, definitely not :no:

wiekszej bzdury dawno nie slyszalem

:good: proponuję jeszcze ręce pudziana na maskę...pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to jest watek o przyciemnianiu szyb a nie tuningu, trzymaj się tematu kolego, jak chcesz wyrazić swoje niezadowolenie to zacznij nowy temat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję jeszcze ręce pudziana na maskę...pozdro

...to jest watek o przyciemnianiu szyb a nie tuningu, trzymaj się tematu kolego, jak chcesz wyrazić swoje niezadowolenie to zacznij nowy temat :cool1:

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda to volvo, właśnie taki efekt chciałbym uzyskać w swoim Audi tylko jak będzie to wyglądało przy 16' felgach? :confused4: jeśli możesz, napisz mi na ile % przyciemnione ma przednie i tylne szyby, jeśli wiesz.... A te felgi w tym volvo to raczej 17nastki nie? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to moje Volvo ? tak felgi to 17"

przepuszczalnosc swiatla tyl 5%, przod 35%

jezdze tak juz ponad 1,5 roku a kilometrow to auto robi sporo i odpukac problemow z niebieskimi zadnych, narazie mialem 1 kontrole i tylko pochwalili ze ladnie wyglada z tymi szybami .... no ale jesli komendant miejscowej policji sam ma identycznie przyciemnione to co sie dziwic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...