Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie nie :)
Mój S-line się maluje...

Poza tym mogłeś pomylić samochody bo stała tam identyczna jak moja,ten sam kolor... tylko była na 3sdm-ach,miała ciemne szyby i szpetne Chińskie lampy z Ledami...

Ja stałem niedaleko Niej przy krawęzniku,koło 80-tki w Cabrio :)

Opublikowano

Widzialem Twoje auto, ale nie dałem pozoru czy sline byl wrzucony ;D

Opublikowano
  • Autor

Może będzie wrzucony koło środy/czwartku dopiero ;) Dzisiaj odbieram graty z malowania :)

Opublikowano

Gratuluję wytrwałości w doprowadzaniu motorowni do sprawności :) fura prezentuje się zacnie

Opublikowano

No ładna ta twoja furka

Opublikowano
  • Autor

Gratuluję wytrwałości w doprowadzaniu motorowni do sprawności

Dzięki,prócz wytrwałości silnik pochłonął worek $$$....

No ładna ta twoja furka

Dzięki,ale jeszcze dużo jej do "Ładnej" Brakuje... przede wszystkim Dobrego Koła... :)

Ale powoli Działa Pan djim i coś się dzieje :
f27d6f7c4e726108med.jpg
a488396e123de20dmed.jpg

Opublikowano

no widziałem dzis u djim

Opublikowano
  • Autor

Szpiegowałeś :P

Dzisiaj wpadły w końcu końcówki... :)
d5c7766940ef759bmed.jpg


Auto Odebrane... oczywiście nie mogło się obejść od Wku*wienia się na Dzień dobry....
W mieszalni lakierów palant pomimo tego że miał klapke wlewu paliwa to namieszal mi jaśniejszej Farby... W słońcu
widać różnice na zderzaku,listwach i lotce,wiec samochód w przyszłym tygodniu ponownie trafia do Lakierowania...

Ale mimo wszystko Efekt po złożeniu jest OK :)
6285ead12b2ff5f1m.jpg3dca077d4ed03d9am.jpg
narazie zdjęcia robione lodówką,jak znajde chwile i samochód bedzie już w Jednym kolorze to porobie lepsze Foty :)

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :thumbup1:

Opublikowano

Kozacko. :)

Opublikowano

Fajnie wygląda . Przydał by się większy dystans z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

Jak bym tył opuścił niżej,to idealnie opona wchodzi w nadkole... nie mam naciągu,więc większy dystans jest niepotrzebny...

Opublikowano

Super sie prezentuje! jeszcze dokladka cupry z przodu i bedzie kosa ;D

Opublikowano
  • Autor

Żadnej dokładki... na 18-stkach które mam i przy ustawieniu zawiasu jaki jest obecnie i tak już mam nisko przód...
Więc dokładka by się długo nie ostała...

A tu takie Dwie Foteczki z Nysy :)
db180fc64556702em.jpgd1c68f95b189f301m.jpg


I dwie następne :)
44d5015a99b34eefmed.jpg
449c18f6c691a75amed.jpg
Opublikowano

Pecha masz z tym autem jak nie wiem co... najpierw silnik, tutaj też ja miałem różne historie i z 10 kpln pękło. U Ciebie mechanik oszust, teraz farba nie taka, a auto bardzo ładne i widać że się starasz żeby było dobrze ogarnięte. Mam nadzieję że Ty tak jak ja będziesz miał już spokój z silniczkiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pecha masz z tym autem jak nie wiem co... najpierw silnik, tutaj też ja miałem różne historie i z 10 kpln pękło. U Ciebie mechanik oszust, teraz farba nie taka, a auto bardzo ładne i widać że się starasz żeby było dobrze ogarnięte. Mam nadzieję że Ty tak jak ja będziesz miał już spokój z silniczkiem :wink:

Spokój z silnikiem już jest,wszystko porobione :)

A farba... no cóż,wina Pana który mieszał,ale plus jest taki że lakiernik zobowiązal się pomalować mi samochód ponownie za Free,gdyż osoba ktora mieszała farbe to jego kumpel do którego mnie wysłał... wiec to niejako jego wina :)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :P

Opublikowano

nie no jasne ale wiadomo - znowu bez auta

Opublikowano

Jaki to kolor tej dokładki w czarnym połysku??

Każdy lakiernik to ogarnie??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładka tylna i grill jest malowany w czarnym niemetalicznym połysku :)
Każdy lakiernik ci to ogarnie,bez problemu :)

Sobotnie popołudnie minęło pod znakiem wosków,odkurzacza itd itd... a na koniec poszło Kilka strzałów z Kumpla B8 który to dzielnie robił jako statyw do Lamp :D
13a2d3fa7358ad7cmed.jpg

e1500ad1523ed2d8med.jpg


Ostanio w końcu zderzaki pomalowałem w kolorze takim jaki ma być + listwy drzwiowe,lotkę itd...
Samochód przeszedł małe odnowienie Lakieru + ściema tylnych Szyb :)

f040a6002eceb1abmed.jpg

116fc56fc4bf516dmed.jpg
439e994d0b845d23med.jpg

Edytowane przez !Grześ

Opublikowano

Pięknie jest:-) oby tak dalej:-) jak go kupiłeś pewnie łatwo nie było :-( ciągle jakieś rzeczy do roboty :-( skrzynia silnik:-( zaś teraz twoje audi wygląda :-) miodzio:-) pierwsza liga:-)nie myślisz o lusterku fotochromie? Brakuje tego wedlug mnie

Edytowane przez instruktor83

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.