Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

EEEEe tam... Ciemne szyby mam,nie potrzebny mi Fotochrom :-)

Prędzej co bym zrobił z "Gadżetów" to :
-CLH bo nie mam

-Składane lustra elektrycznie

-Inne koło ale to Może na 2016.

Nie planuje wielkich zmian... Tak jak jest mi się podoba,ale co będzie...tego nie wiesz :)

Planuje zakup motoru na 2016r wiec samochód troszkę pójdzie w odstawkę:)
Pozdro i dzięki za miłe słowa :)

A tu jeszcze Fotki z poniedziałku:
61399f020d551615med.jpg

9f072b7519e339a0med.jpg

5a7dbfa587573c86med.jpg

Opublikowano

piękna ta twoja b7 i zrobiona z gustem

Opublikowano
  • Autor

piękna ta twoja b7 i zrobiona z gustem

Dziękuje Chudy :) Staram się :)

Opublikowano

kolego nie ma za co dziękować stwierdzam fakt i ogrom prac włożonych w auto,powodzenia w dalszym modzeniu

Opublikowano
  • Autor

kolego nie ma za co dziękować stwierdzam fakt i ogrom prac włożonych w auto,powodzenia w dalszym modzeniu

No i przede wszystkim $$$ włożone masa... ale teraz wiem ze warto,samochód od dłuższego czasu bezawaryjny! Jedynie oczywiście części eksploatacyjne Sie wymienia :)

Dzięki raz jeszcze :)

Opublikowano

Auto znane przez Grzesia dopracowane :banan3:

Opublikowano

EEEEe tam... Ciemne szyby mam,nie potrzebny mi Fotochrom :-)

...

Dlaczego nie? Fajna sprawa, dołożyć do tego boczne w fotochromie i w nocy nikt Ci po lustrach nie świeci :naughty:

Opublikowano

Szyby ściemnił i teraz będzie mu to działać tyle co wcale...

Opublikowano

dlaczego tyle co w cale ? Ja mam dość mocno ściemnione i działa mi fotochrom jak należy ;)

Opublikowano

Ja miałem w poprzedniej 80% folie i działało bez zarzutu :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

wszystko jest ok przynajmniej u mnie :)

Opublikowano
  • Autor

A mi to jest niepotrzebne,jeżdżę kilka dni po nocach i nikt mnie nie oślepia... :)

Opublikowano

Bo nikt nie nadąrza za Tobą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A te okulary aby nikogo nie razić blaskiem mojej Zaje*istości :P:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czemu sie nie pochwaliłeś naszym dzisiejszym modem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A czym tu się chwalić :P Zaślepką ?? :P Michał Michał :P

Ale Dzięki za tą zaślepkę tej kratki zderzaka bo nie mogłem nigdzie jej znaleźć :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Grześ widziany gdzieś :D

Zacny avantador Ojcze :kox::naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

NoNoNo też tak Pier*olisz :P

W sumie nic sie nie dzieje ... W zeszłym roku zerwałem zderzak i połamałem uchwyty Lamp przednich... Obecnie Samochód stoi u lakiernika,będzie malowany nowy zderzak który zakupiłem dzień po tym jak zerwałem stary,będą spawane uchwyty lamp,malowana maska (POOBIJANA OD KAMIENI),dwa blotniki bo je troszkę Rdza chwyciła. Ramka grilla zostanie poprawiona bo tez ma kilka odprysków.

Next będzie Montowany czujnik zmierzchu/deszczu,lusterko fotochrom,CLH...

I to tyle :D

Nic w planach nowego nie ma :D

Tak to wyglądało po zjeździe z krawężnika :

1bf8b09998497acd.jpg

fc13f55ea3c54735.jpg

efe324727be59aa1.jpg

15d728bb19761801.jpg

Zderzak ze zdjęć jest do sprzedania,praktycznie bez Rys,ma zerwane z obydwu stron mocowania które zaznaczyłem na zdjęciu na czerwono.

Te mocowania/uchwyty idzie przespawac ze zwykłego zderzak lub poczarować,jak ktoś chce nabyć to zapraszam na Priv

Z propozycją cenową. Zderzak pod spryskiwacze.

7249e53014d8d808.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.