Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11


kubaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update :)

Jako że idzie zima to autko zasłużyło na zimowe wykładziny :)

IMG_20141025_134703.jpg

IMG_20141025_134710.jpg

Szukając dywaników na allegro znalazłem u tego samego użytkownika osłonę podszybia, więc nie zastanawiałem się za długo i od razu zamówiłem by przyszło w jednej przesyłce :)

IMG_20141025_140638.jpg

Ładnie zabudowane podszybie od razu inaczej wygląda :) będę poszukiwał kolejnych osłon.. zbiorniczków oraz filtra powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki widze prosto z ASO :wink4::good: Koszt nie mały w porównaniu z innymi oferowanymi na portalach ale na pewno warto! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podpina tableta zamiast radia i wypuszcza wejścia audio i usb kablami gdzieś do schowka. Ciekawie :) Zdaj relacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki plan w zeszłym roku, ale nie wiadomo jak tablet zniesie -20 mrozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) dokładnie o to mi chodzi. Wiadomo jakie możliwości posiada Android :) AutoMapa, Yanosik, internet, połączenie Bluetooth z złączem OBDII, radia internetowe, mp3, filmy, DVB-T. Jest to Asus Nexus 7 z wbudowanym modemem 3G. Bardzo popularny tablet jeśli chodzi o instalację na stałe w samochodzie :)

Co do temperatur to też mam lekką obawę ale szukając po necie informacji na ten temat wyczytałem że raczej nie powinno być większego problemu z tym. Na dodatek autko zimą nocuję sobie w ciepłym garażu :)

Edytowane przez kubaja11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będziesz realizował muzykę w aucie? Podłączasz tablet do radyjka a radio do schowka? Nie zagłębiałem się w temat za bardzo, ale to chyba najprostsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, radyjko Concert poleci do schowka, nie chcę się bawić w jakieś oddzielne wzmacniacze skoro radyjko daję sobie bardzo dobrze radę :) oprócz tego w schowku będzie złącze usb które będzie poprowadzone do złącza w tablecie by móc łatwo wymieniać muzę na pendrive :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda potem w aucie :) Chętnie zobaczę efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami powinienem zdążyć ;) Czekam jeszcze tylko na kartę sim Aero2 oraz rozdzielacz USB i microUSB, dzisiaj jeszcze jadę po Dremelka by módz już rezać ramkę oraz kosz 2din :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz więcej osób bawi się w podznaczenie tableta, OPBD II bluetooth i programik torque :), możliwości są spore, sporo filmów na YouTube już się pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty gwiazdkowe nie ominęły również mojego Avanta :)

Postojówki W5W oraz P21W do DRL + kasownik błędu spalonej żarówki. Obie w barwie 4700K. Zamówione w motohid.pl

IMG_20141224_105340.jpg

IMG_20141224_105349.jpg

Pasek, rolki, napinacz Contitecha.. Pompa wody SKF.. oraz termostat, nie trzymał temperatury jak trzeba więc przy okazji rozrządu wymienimy i to :)

IMG_20141224_105419.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...