Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11


kubaja11

Rekomendowane odpowiedzi

jak z tym kasownikiem u ciebie? bo ja podłączyłem dzisiaj ledy tablicy rejestracyjnej ori i taki kasownik i cholera błędy dalej są :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Niestety nadal walcze z tabletem, bardzo długo czekałem na karte Aero2 ale gdy już przyszła to natrafiłem na kolejny problem. Otóż nie mogę dojść do ładu z ładowaniem tabletu. Tablet na załączonym Yanosiku oraz odtwarzaczu muzy nie wyrabia z ładowaniem. Przy 30 minutowej jeździe na podłączonym zasilaniu zdążyło mu ubyć 2% baterii, a tu chodzi o to by przy każdej takiej jeździe zdążył sie doładować na maxa. Mam ładowarke 3 amperową a tablet przyjmuje tylko 1 amper. Musze poczytać jeszcze jakieś info apropo kontrolera ładowania z Nexusie.

A żarówek nie zdążyłem jeszcze założyć. Nie było mnie teraz kilka dni w domu ale myślę że w tym tygodniu to nadrobię. Ale z tego co wiem to podpięcie kasownika jest bardo proste. Jeden konektor na przewód masowy a drugi na plus.

Pozdrawiam

Mały/Duży prezent noworoczny dla Avanta :decayed:

Felgi 18" 8J ET35 :naughty: niemieckiej produkcji, marka PLW (ProLine Wheels) + Continental SportContact 5 o rozmiarze 225/40/18 (rocznik 2013) ponad 7mm każda :banan:

Aluski świeżo pomalowane w arktyczną biel.

DSC05778.JPG

DSC05779.JPG

DSC05780.JPG

Edytowane przez kubaja11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no tak bez przymiarki wrzucasz fotki! :decayed: Może być ładnie! :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości.. cierpliwości, co za dużo to nie zdrowo hah :D Ja już miałem przymiarkę na miejscu podczas zakupu i jest MEGA :banan: zdjęcia będą, to mogę obiecać. Na razie tyle na mały deser :lol:

Witajcie, w końcu udało mi się opanować ładowanie mojego tabletu :banan: Jak widać na filmiku interfejs użytkowania jest bardzo fajny.. Internetowe radia, automapa, Yanosik, muzyka mp3 z pendriva, Torque, internet pod ręką :) :) Projekt już jest zrobiony na gotowo, jedyne czego brakuje to multifunkcyjna kierownica na którą będę polował by móc sterować głośnością multimediów z kierownicy :decayed:

Tablet po przekręceniu kluczyka jest cały czas aktywny, po wyciągnięciu kluczyka tablet przechodzi w tryb Stand By więc pobór prądu z baterii tableta jest bardzo bardzo mały :D

IMG_20150113_132145.jpg

Edytowane przez kubaja11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jest pociągnięty ze stacyjki, masa wiadome z masy i całość jest podłączona do ładowarki samochodowej 2xUSB. Do niej wpięty jest kabel DualPower USB, z drugiej strony do przejściówki OTG (MicroUSB, USB), tam jest wpięty dodatkowo pendrive :decayed: i micro USB do Tableta.. Dzięki temu napięcie ma i tablet i pendrive. A tablet ma wgrany specjalny soft właśnie do użytku tableta w samochodzie :wink:

Eeeee filmik musi działać, jest ktoś jeszcze komu nie działa ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa fajna sprawa Może kolego Podrzucić jaki koszt takiego moda? Może być na priv jak to tajemnica;-)

Tablet Nexus 7 (2012) 3G <używany> 620zł

Wyrobienie karty Aero2 27zł

Adapter AUX do Concerta II 99zł

Ładowarka 2xUSB 12V 10zł

Kabel Dual Power USB 10zł

Adapter OTG Host USB - USB Micro 10zł

Ramka Front Panel 55zł

Przedłużacz antenowy 12zł

Przedłużacz ant. FAKRA 29zł

Poświęcony czas bezcenne :D

Mnie doszły jeszcze koszta przeróbki 1DIN na 2DINy.. tunel, kosz 2din, klimatronik, popielniczka ;)

Edytowane przez kubaja11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super alternatywa ;D myślisz, ze taki mod moglby byc bez problemu zrobiony jak ktoś ma nieori radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu się zgodzę z tym że trochę głęboko siedzi.. ale taka już ramka, innej nie znajdzie, jedynie samemu coś pokleić z jakiegoś włókna :) ale efekt na żywo i tak jest za***isty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekątna Nexusa to 7 cali, wątpie by udało się wrzucić coś większego bo ten siedzi idealnie, na styk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak w te mrozy działa ten tablet ;) Jak przeżył to sie zabieram za rezanie climatronika i tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalność na prawdę fajna :) ale dla mnie wygląda słabo, zrobiło się tam po prostu pusto aczkolwiek za te pieniądze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...