Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 6.03.2018 o 15:51, krich8710 napisał:

Wątek żyje czy już umarł?:)
Czy pompa z 2011r jak jest nowa a leży na magazynie nadaje się do montażu ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

A co , Twoja padła , czy zmieniasz profilaktycznie ?
 

 

Edytowane przez a-kuba

Opublikowano

Jak nie ma oznak ani nie można sprawdzić w 100% czy opiłkuje itp...to wolę wydać teraz 1400zł niż potem dużo więcej. Znajomy z mojej pracy ma też B8 2008r. 263tys i poszła mu pompa przez opiłki ... Całość z regeneracją wtrysków itp 6700zł.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poodkręcaj chociaż zawory : na pompie i  posprawdzaj na filterku i na listwie i zobacz jak wygląda sytuacja . Ja za radą kolegów tak zrobiłem , twierdzili , że w tych miejscach da się zobaczyć opiłki . Są gdzieś na forum fotki jak to wygląda . Wymieniłem zawór na listwie i na razie jest ok . Opiłków u mnie nie było .

Opublikowano

Ile masz przebiegu?
A sprawdzałeś w baku magnesem lub w filtrze paliwa?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mogę powiedzieć ile ma na liczniku , około 240 tys.  Magnesem nie sprawdzałem , filtr będę wymieniał razem z innymi filtrami  i z olejem , to zobaczę .

Opublikowano

Jedno mnie tylko ciekawi.. dlaczego na aledrogo.pl owe pompy kosztują 1400 - 1500 zł ? skoro w naszych dużych hurtowniach motoryzacyjnych kosztują po 2500 po oddaniu kaucji za starą? skąd są te pompy? ma ktoś jakąś wiedzę?

Opublikowano

Może fabryki biorą z Niemiec a te z allegro są z Czech

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj sprawdzone i na filtrze pompy są opiłki.
Pompa zamówiona i we wtorek wymiana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

napisz proszę gdzie zamówiłes pompę i ile Cię to kosztowało

Opublikowano

Tu:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7119688066
Wymiana z rozrządem, filtrem paliwa i oleju plus olej 400zł

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Czy ktoś jeszcze z kolegów sprawdzał czy są opiłki w zaworze regulacji ciśnienia N276? Chodzi mi o to czy po ponownym zamontowaniu nie ma jakiś nieszczelności? Elsa mówi aby ponownie nie montować tego samego zaworu...

Edytowane przez resiak82

Opublikowano
3 minuty temu, resiak82 napisał:

czy są posiłki

no prosze przy robocie można sie najeść :decayed:

Opublikowano
5 minut temu, resiak82 napisał:

Elsa mówi aby ponownie nie montować tego samego zaworu...

jak tak mówi to widocznie nie bez przyczyny

Opublikowano
12 minut temu, Wihajster napisał:

jak tak mówi to widocznie nie bez przyczyny

Dlatego właśnie się boję sprawdzić żeby nie poskutkowało wymianą jego. Kolega a-Kuba sprawdzał i zamontował z powrotem, ale po 2 dniach wymieniał na inny (Ale z innego powodu) a więc nie wiadomo czy np po miesiącu jakieś rozszczelnienia tam nie powstają 

Edytowane przez resiak82

Opublikowano

Jak rozumieć te daty?
Naklejka 2008
Wybite 2017fa9d235197e36e6488aa57f7ff3e568e.jpg395f09f18c07e178e574a6705d2267b1.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. 

Posiadam A4 B8 2.0 TDI CAHB 163 KM 2009 rok. Auto ma przejechane (RZEKOMO) ok. 100 tys. km i zastanawiam się nad profilaktyczną wymianą pompy wysokiego ciśnienia. 
Czy jeśli zmienię moją o oznaczeniu 03L 130 755 na 03L 130 755 AC wszystko będzie pasowało? Czy zakup takiej używanej pompy z okolic rocznika 13-14 po przebiegach ok. 40 tys. km z tzw. polifta jest bezpieczną opcją? Czy te "poliftowe" były poprawione? 

Zdjęcie tabliczki z mojej pompy - jak widać produkcja początek 2009. 

29496947_1680749658658208_125183410321752064_n.jpg

Edytowane przez Prezes_ATNT

Opublikowano

Jak dzwoniłem do Audi Warszawa z zapytaniem o numer pompy do mnie to według Vin tylko końcówka 755A lub 851X i ten drugi numer z końcówką 508.
Podobno te z innymi oznaczeniami są takie same ale dają inne ciśnienia, auto będzie śmigać ale nie do końca tak jak powinno.
Taką informację otrzymałem od gościa z serwisu.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
12 godzin temu, Prezes_ATNT napisał:

Witam. 

Posiadam A4 B8 2.0 TDI CAHB 163 KM 2009 rok. Auto ma przejechane (RZEKOMO) ok. 100 tys. km i zastanawiam się nad profilaktyczną wymianą pompy wysokiego ciśnienia. 
Czy jeśli zmienię moją o oznaczeniu 03L 130 755 na 03L 130 755 AC wszystko będzie pasowało? Czy zakup takiej używanej pompy z okolic rocznika 13-14 po przebiegach ok. 40 tys. km z tzw. polifta jest bezpieczną opcją? Czy te "poliftowe" były poprawione? 

Zdjęcie tabliczki z mojej pompy - jak widać produkcja początek 2009. 

29496947_1680749658658208_125183410321752064_n.jpg

Wymienna na "A"

Opublikowano
Wymienna na "A"
Tylko i wyłącznie na "A"?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.