Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi proszę czy to normalne że przy włączeniu klimy auto drastycznie traci na mocy? Rozumiem, że ma już swoje lata bo to '95 rok ale silnik 2.6 chyba powinien sobie radzić z takim obciążeniem prawda czy może jestem w błędzie??? Czy może coś jest z nią nie tak, np. kompresor, sprężarka cy cuś jeszcze. Hmmm...? Pozdrawiam

Opublikowano

Troche traci .odczuwalnie nawet

Opublikowano

Nie powinien tracić mocy tak jak piszesz. Możliwe że sprężarka ciężko chodzi. Dobrze by było to przeglądnąć.

Opublikowano

Raczej normalne , kazdym autem jakim jezdzilem po wlaczeniu klimy czuc bylo ze padlo pare koni

Czytalem kiedys o takim czyms ze podczas wyprzedzania ( nie wiem na jakiej zasadzie samochod to widzial ) klima sama sie wylaczala aby w pelni wykorzystac moc silnika, nie pamietam w jakim aucie to bylo

U kolezki w b5 2.8 193 km nawet czuc spadek , szczegolnie przy parkowaniu z wlaczona klima , mul jak h...

Opublikowano
  • Autor

Parę koni to ok ale tutaj czuć bardzo mocno że muli więc chyba rozejrzę się za sprężarką tak jak pisze jacek...może to właśnie w niej tkwi diabeł. Osobiście rzadko kiedy z niej korzystam właśnie przez to że nie chce mi się nawet nim jeździć z włączoną klimą bo co to za przyjemność skoro zbiera się jak tir pod górkę :]

Opublikowano

Tu chodzi o to ze sprezarka strasznie duzo pradu rzre

Normalnie ladowanie mam na fisie podczas jazdy ponad 14

Stane na swiatlach , swiatla on, radio on, klima on, efekt- ladowanie 12,5

, poczytaj o tym troche najpierw nim wlepisz sie koszt kilkuset zlotych na darmo bez efektu

Opublikowano
  • Autor

Skoczę na Vag'a może coś pokaże. Póki co nie zauważyłem żadnej różnicy jeśli np autko jest fajnie chłodne i jeśli stoi cały dzień powiedzmy na 30 stopniowym upale bo wtedy chyba potrzeba więcej energii do ochłodzenia już tak nagrzanego silnika...

Opublikowano

kazdy benzyniak odczuwa spadek mocy po właczeniu klimatyzacji. i to nic dziwnego

Opublikowano
kazdy benzyniak odczuwa spadek mocy po właczeniu klimatyzacji. i to nic dziwnego

Nie zauważyłem u siebie tego zjawiska :wink:

Opublikowano
kazdy benzyniak odczuwa spadek mocy po właczeniu klimatyzacji. i to nic dziwnego

Nie zauważyłem u siebie tego zjawiska :wink:

Szczerze mówiąc ja też nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.