Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tym gościem zagadaj z allegro --od razu mowie ze nie regenerowałem u niego nic !!! kupiłem nówkę za 900

Wyczerpujących informacji udzielamy pod numerem:

41 265 60 30

512 581 048 w godz 8-21 osoba odpowiedzialna: Krzysztof Baran

lub na stronie: AUTOSERWIS-OSTROWIEC.HOME.PL

Opublikowano
  • Autor

dzieki bardzo.

Opublikowano

pamiętaj po wymianie wtrysku sterującego musisz ustawić ponownie kat początku wtrysku,

ps na poczatek bym zaczął od naprawy pompy paliwa w zbiorniku bo ponoć ma zabezpieczenie jak wykryje niski poziom paliwa to potrafi zgasić silnik w celu zabezpieczenia vp 44,

ja z uwalonym sterującym nie miałem problemu z rozruchem przy -20 normalnie chodził nawet nie było odcięcia powyżej 3000 obrotów

Opublikowano
  • Autor

Mówisz o smoku w baku ? do czego tam najlepiej zajrzeć ?

Opublikowano
Mówisz o smoku w baku ? do czego tam najlepiej zajrzeć ?

Najlepiej wyjąć cały i zobaczyć co się dzieje przy czujniku.

Wtrysk można zregenerować w dobrej cenie tylko zależy czy chcesz tym jeszcze jeździć??:wink:

Opublikowano

Uwzięliście się wtrysku sterującego, a najprawdopodobniej nie można odpalić przez błąd czujnika stanu paliwa. Po pierwsze to ile masz paliwa w baku?? Po drugie jako iż masz Avant'a to zdejmij kanapę, tam znajdziesz dwie pokrywy, odkręcasz tą prawą i masz już dostęp do wtyczek, odpinasz 2-pinową wtyczkę i mierzysz opór jaki jest na czujniku, nie na wtyczce i podajesz nam go tu ;).

Nie kombinujmy na razie z wyciąganiem czegokolwiek bo tylko zapowietrzysz sobie układ paliwowy...

Opublikowano

Już sterujący wyjęty:kwasny:podał jego numer:whistling:.Masz racje jednak że ten czujnik może go odciąć ale poprzez autostart wymusił odpalenie bez paliwa i pociągło:eusathink:

Pytanie ile masz paliwa jest teraz na pierwszym miejscu:whistling:

Opublikowano
  • Autor

w tym problem że ani pod jedną klapką,ani pod drugą nic nie ma :grin::decayed:

Jest tylko widać bak.

Opublikowano
:polew::thumbup1:,musi tam "coś"być,szkoda że nie mam zdjęć ale tam jest tak upchane że nie idzie tego wyjąć a Ty piszesz że widzisz dno baku?? hello:kwasny:
Opublikowano
  • Autor

nie napisałem że DNO baku. Tylko że bak. a po lewej osłona od tłumika chyba.

Opublikowano
073201d4efaa32f7.png Tak to mniej więcej wygląda:wink:
Opublikowano
  • Autor

Aha, rozumiem, że szyfrem takim mam tam dojść :D :D :grin::grin:

Opublikowano

Sorki już poprawione:wink:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ----------

1 jest wskaźnikiem paliwa

Opublikowano
  • Autor

Ale kolego naprawdę mnie zrozum, tam nic nie ma !! :D żadnego smoka itp. :D tylko goły bak widać przez otwór.

Opublikowano

1 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa

2 - Jednostka pompy paliwa z czujnikiem braku paliwa -G210-

3 - Przewód powrotnego obiegu

4 - Kołnierz zamykający

5 - Przewód powrotnego obiegu paliwa od filtra paliwa

6 - Przewód doprowadzania paliwa do filtra paliwa

7 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika braku paliwa -G210-

8 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika wskaźnika poziomu paliwa i pompy wstępnego tłoczenia paliwa

9 - Nakrętka złączkowa - 80 Nm

10 - Pierścień uszczelniający

11 - Wąż paliwa od pompy paliwa do komory spiętrzającej lub od pompy paliwa do pompy strumieniowej

12 - Zewnętrzna część komory spiętrzającej z pompą strumieniową bez możliwości demontażu

Opublikowano
  • Autor

Ale kolego naprawdę mnie zrozum, tam nic nie ma !! :D żadnego smoka itp. :D tylko goły bak widać przez otwór.

Trudno w to uwierzyć ale tak jest :D

Opublikowano

To odpowiedz mi jak paliwo jest zasysane z baku???Może w złym miejscu szukasz:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dwie klapki pod tylnim siedzeniem, tak ?

i nic nie ma

Opublikowano

Wybacz,ja mam sedana i mam w bagażniku nie wiem dokładnie jak to wygląda w avancie ale cały układ powinien być:facepalm:.Żadnych kabli nic wokoło ??.

Może ktoś z avanta zaglądał do swojego baku,pomóżmy koledze,ja mam sedana i mam taką pompkę w baku(wątpię że w avancie jest inaczej,może miejsce inne)i myślę że te jednostki wszystkie takową mają:kwasny:.Demo wybacz ale ja nie wiem gdzie szukać:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Żadnych kabli, dokładnie nic .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.