Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Astra 1.4 16v vs. Audi B5


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

(zmieniłem tylko emoty, żeby były widoczne u nas.. Powinno być w strefie śmiechu, ale chce się dowiedzieć kto prowadził audi - żartuję! :wink4:) - tekst z forum golfa, użytkowinika Astry (??) / dział "Kille"

_________________________________________________

Wysłany: Sro Sie 27, 2008 22:06 Astra II 1.4 16V vs Audi a4 B5

Wybralem sie na przejazdzke, jako, ze najlepszym sposobem na nude, jest jazda przed siebie :naughty: . Gdy juz wracalem do swojej pieknej miejscowci, zwanej Kartuzy, na tylku usiadlo mi audi a4, o brzydkim jasno zielonym kolorze. Oczywiscie w srodku jakis chlopaczek cieszacy sie z posiadania audi :tongue4:. Jako, ze droga idealna jest do malego poscigania(duzo zakretow, a przy tym jest gdzie wyprzedzic bo zdarzaja sie dosyc dlugie proste) to stwierdzilem, ze pokaze mu, ze Opel to nie takie kupa, jak to w zwyczaju mysla o nim fanboye VAG'u.

Opel jest z 99 roku, wyprodukowany jeszcze poza granicami Polski, co ma dosyc istotne znaczenie, zawieszenie jest twardsze i profil opon mniejszy. Poza tym ma przejechane 90 tys KM, wiec zadnych konikow nie utracil.

Przejdzmy do rzeczy. Jechalem dosyc szybko, wyprzedzalem itd, tylko w miare bezpiecznie. W lusterku caly czas mialem to audi, bo wyprzedzal nawet na zakretach... Prosta, pod gorke. Audi siedzi mi na pupie i przymierza sie do wyprzedania. Jechalem 90, wiec redukcja itp itd minimalnie mu odjechawszy pod ta gorke stwierdzilem, ze to audi w sobie 1.8 T nie ma ;p. Potem pare zakretow i audi juz nie zobaczylem w lusterku :( zwolnilem, zatrzymalem sie na poboczu, ale kierownik nie chcial chyba pogawedzic :chytry:

_________________________________________________

No dobra - to teraz mówić mi tutaj, który to !! :polew: Kolor mamy więc kółko sie zawęża :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temu z Astry może się tylko wydawało, że Audi się z nim ściga... :polew:

EDIT: Jasnozielone Audi to Keżor, ale jego już nie ma u nas na forum. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temu z Astry może się tylko wydawało, że Audi się z nim ściga... :polew:

EDIT: Jasnozielone Audi to Keżor, ale jego już nie ma u nas na forum. :>

Keżor miał srebro :decayed: No chyba , że zmienił ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka jest.. :wink4:

Dodam, że Golfiarze równo go pojechali :gwizdanie:

Ale kilka tych tekstów w jego poście to mnie rozwaliło :D

pokaze mu, ze Opel to nie takie kupa, jak to w zwyczaju mysla o nim fanboye VAG'u.
Jechalem dosyc szybko, wyprzedzalem itd,
Audi siedzi mi na pupie i przymierza sie do wyprzedania. Jechalem 90, wiec redukcja itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor miał srebro :decayed: No chyba , że zmienił ..

A fakt, to sonczwa (czy jakuś tak) ma zielonego sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając czasami niektóre posty mam wrażenie,że ludzie na tym forum mają po 15-16 lat :tongue4: i dla nich najważniejsze w aucie cztery rury wydechowe o średnicy beczki, niebieskie diody na szybach,światło UV na podwoziu,spojler, ogromna tuba basowa w bagażniku, przyciemniane szyby no i zapomniał bym najważniejszego - kto szybciej ruszy samochodem spod świateł .

Wieś tańczy,wieś śpiewa,wieś się bawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś, że to się przesiadłem do Astry i postanowiłem się pochwalić, że na węższym profilu opon postanowiłem się pościgać z B5 :polew: :polew: Szacunek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor miał srebro :decayed: No chyba , że zmienił ..

A fakt, to sonczwa (czy jakuś tak) ma zielonego sedana.

a murzyn czasem nie miał swojego pażdziocha w takim pistacjowym kolorze ??? niedawno dał popalic "esie" ale astrze nie dał rady . :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 16:44_________________________________________________

Jechalem 90, wiec redukcja

jeszcze jedno , ale zapierd...lał , masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor miał srebro :decayed: No chyba , że zmienił ..

A fakt, to sonczwa (czy jakuś tak) ma zielonego sedana.

a murzyn czasem nie miał swojego pażdziocha w takim pistacjowym kolorze ??? niedawno dał popalic "esie" ale astrze nie dał rady . :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 16:44_________________________________________________

Jechalem 90, wiec redukcja

jeszcze jedno , ale zapierd...lał , masakra

zredukowal z 5 na 4 ,poniewaz na 5 juz zwalnial bo sie pokazala niewielka gorka :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...