Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wycieka coś spod silnika


mariokrzem

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio wysiadając w garażu, że w okolicy skrzyni biegów intensywnie coś wycieka. Po godzinie zbiera się tego spora kałuża... :mysli:

Obserwowałem przez ten czas poziom poziom płynu do chłodnicy, do spryskiwaczy, płynu hamulcowego i wspomagania ale wszystkie bez zmian. Nie jest to też benzyna. Wygląda to jak woda.

Macie jakiś pomysł co to jest i skąd może wyciekać. Musiało tego wylecieć już ładnych pare litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam klime :decayed:

a już myślałem, że gromadzi deszczówke :naughty:

W pewnym sensie to prawda - skroplona (przez system klimy) para wodna to w sumie to samo co deszczówka :wink4:

Miałem ten sam problem i stres, aż jeden mechanik z warszatu mnie uświadomił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Z własnego doświadczenia polecił bym również sprawdzenie odprowadzenie wody z podszybia w przedziale silnikowym są to właśnie te okolice. Ja miałem doszczętnie zapchane poszła konkretna ulewa i poprzez wlot powietrza do układy wentylacji woda przedostała mi się do wnętrza auta :( a potem srednia przyjemnośc cała wykładzinkę zrywałem i wiadro wody gąbką wypompowałem Ale do czego dążę odprowadzenie wody może masz częsciowo przypchane i ta woda Ci się sączy po malńku:))))

Polecam sprawdz to !!!

Pozdrawiam karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Z własnego doświadczenia polecił bym również sprawdzenie odprowadzenie wody z podszybia w przedziale silnikowym są to właśnie te okolice. Ja miałem doszczętnie zapchane poszła konkretna ulewa i poprzez wlot powietrza do układy wentylacji woda przedostała mi się do wnętrza auta :( a potem srednia przyjemnośc cała wykładzinkę zrywałem i wiadro wody gąbką wypompowałem Ale do czego dążę odprowadzenie wody może masz częsciowo przypchane i ta woda Ci się sączy po malńku:))))

Polecam sprawdz to !!!

Pozdrawiam karol.

To nie to. Deszczu bryka nie widziała chyba ze 2 miesiące. Mało padało a jak już padało to stała w garażu. A wyciekało tylko po zatrzymaniu przez jakiś czas. Zwróciłem na to uwagę w najgorsze upały, więc to na bank parownik :)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 21:58_________________________________________________Nie wiedziałem tylko co to za płyn jest wytwarzany i w jaki to cudowny sposób robi się coś z niczego:) Nie próbowałem jak smakuje ale wyglądało jak woda. Jakby to był spirytus to kupiłbym jeszcze kilka takich maszyn i zrobił konkurencję POLMOSowi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw ja też się przestraszyłem kiedy po zatrzymaniu wyszedłem i po czasie zobaczyłem kałużę.To normalne gdy masz włączoną klimę a jest bardzo gorąco.Po wyłączeniu szron na przewodach zaczyna się skraplać i kapie prosto na ziemię.U mnie kapie w okolicy przednich drzwi na środku autka.Zauważyłem to też w innych autach z klimą.NARAZIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...