Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączenie automatycznego zamykania VAG-iem


bossmen

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś u znajomego co diagnozuje usterki KTS-em bo chciałem wyłączyć automatyczne zamykanie sie samochodu po ruszeniu,strasznie mnie to irytuje i czasem utrudnia wsiadanie i wysiadanie podróżujących ze mną,powiedział mi że moge to zrobić VAG-iem,a mam w pracy VAG-a tylko potrzebuje jakieś kody które sie wpisuje do wyłączenia tego ustrojstwa,czy mógłby mi ktoś to pokrótce wyjaśnić? i co za kod trzeba wpisać i gdzie?

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj kodowanie z modułu komfortu.

Pzdr.Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sie podłącze i dam znać :)

Jeżeli masz takie 12897 a przypuszczam że tak, to przekoduj na 12865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie modułu komfortu

Wybieramy opcję CODING 07 (aby aktywować dane funkcje dodajemy do siebie poniższe wartości i ich sumę zapisujemy jako kodowanie sterownika):

+16 – blokada zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (zamek odblokuje się automatycznie po zwolnieniu poniżej 5km/h)

+32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy)

Czyli od swojej wartości w kodowaniu żeby się nie zamykały drzwi musisz odjąć 32 i zapisać.

Tu masz temacik możesz poczytać: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/index3.html#post1381094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...