Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dorobienie kluczyka


tomalm

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich. zakupilem moja A4 z niemiec ale niestety posiadam tylko 1 kluczyk. jest to wersja bez zdalenie sterowanego centaralengo zamka. poczytalem instrukcje i doszedlemm to dego ze w moim kluczyku znajduje sie "chip" z numerem ktory jest sprawdzany przez immo podczas odpalenia. chcialbym dorobic sobie kluczyk. wiecie ile moze to kosztowac i czy jestem zdany tylko na ASO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim roczniku dorobisz bez problemu, Ja ostatnio dorobiłem scyzoryk za 100 zł oczywiście kluczyk i grot był mój.

Więc za docięcie grota i skopiowanie imo to chyba dobra cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kuczyk scyzoryk to nie problem możesz kupić orginał na allegro http://www.allegro.pl/item430031066_kluczyk_scyzoryk_audi_czysty_grot_hella_434mhz.html dokupujesz sterownik np. taki http://www.allegro.pl/item426959097_nowosc_sterownik_zamka_pilot_scyzoryk.html i cieszysz się kluczykiem scyzorykiem i zdalnie sterowanym centralnym zamkiem

Pozdrawiam K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno (czytałem w jednej z gazet motoryzacyjnych) z tymi oryginalnymi kluczykami z allegro różnie bywa i nie zawsze idzie je zaprogramować.... tak jak poprzednicy pisali, koszt dorobienia kluczyka to 120-130zł i jest to do zrobienia w każdym większym punkcie dorabiania kluczy...scyzoryk bedzie odpowiednio droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiazanie jesli nie posiadasz alarmu w aucie to planujac zalozenie najlepiej wybrac opcje alarmu, ktory ma pilot scyzoryk podobny do oryginalu. Masz wtedy zalozony alarm z pilotem scyzorykiem. Koszt dorobienia grotu i immo ok. 150 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie.. mam kluczyk *zwykły nie scyzoryk* bez wbudowanego klawisza do otwierania centralnego zamka *do tego mam taki śmieszny pilocik*.. byłem dziś w ASO spytać czy dało by rady dorobić klucz *scyzoryk* do otwierania centaralnego w moim aucie.. ASO Bielsko-Biała uważa, że trzeba wymienić pompę centralnego wraz ze sterownikiem.. i wiecie ile za to krzyczą - 2500 zł!!! *cena chora*

A Wy jakie macie propozycje.. jak się tym tematem zająć? nie wystarczyłoby zaprogramować sterownika scyzoryka na częstotliwość fal jakie otwierają centralny mojego samochodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych, co dorabiali kluczyk poza ASO.

Czy w takich punktach dorabiają na ori czystych kluczach, czy to są jakieś zamienniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w okolicach śląska mógłbym dorobić klucz "scyzoryk" wraz z przerzuceniem sterownika ze starego alarmu do nowego klucza?[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 21:20_________________________________________________Panowie jak to jest z tymi scyzorykami i programowaniem centralnego zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie było to juz poruszane kilka krtonie na forum ! Wystarczy :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko chciałem dorobic kulczyk bo mam tylko 1szt gosc powiedział ze 200zł i ok ale poszedł ze mną do auta i podpioł jakis komp.. i powiedział ze lipa nie da rady bo pin kodu nie moze sciągnąc czy gosc jest gamoń czy mam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko chciałem dorobic kulczyk bo mam tylko 1szt gosc powiedział ze 200zł i ok ale poszedł ze mną do auta i podpioł jakis komp.. i powiedział ze lipa nie da rady bo pin kodu nie moze sciągnąc czy gosc jest gamoń czy mam problem?

ma zły sprzęt tzn za słaby lub masz licznik co bez wylutowywania kości sie nie obejdzie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co podjechac do innego gosci od kluczy

możesz spróbować lub zobacz co masz za licznik.Bosch,VDO,czy nie daj boże UKNSI :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...