Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gwint czy springi


Max04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi b5 1.8t

planuję zamocować gwint lub springi -30 lub 40 na alu 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja kilka dni temu pisałem właśnie z tym samym problemem czy gwint czy springi -30/-40mm i z tego co przez kilka dni czytałem i mi doradzali to jest lepszy gwint i tez mam Alu 17 moja audi stoi jak koza od nadkola do kola prawie 9cm przód już kupiłem gwint właśnie dzisiaj miał mi wysłać koleś z forum ... jakbyś poszukiwał gwintu używki to napisał mi koleś dzisiaj ze ma super sport za 700zl jak coś to pisz wyśle ci jego namiary chyba ze nowy chcesz gwint....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie gwint, bez sensu kupować dwa razy :decayed: Ja pojeździłem 3 miesiące na eibach pro kit i kupiłem gwint bo była koza straszna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz .

Jeszcze mam pytanko zaproponujcie mi firmę jakiej mam szukać gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używasz auta na co dzień? Chcesz żeby było bardziej komfortowo czy nie ma to dla Ciebie znaczenia, jaka kwotę chcesz na to przeznaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał dobrej używki :) kupiłem gwint vogtlanda i jestem bardzo zadowolony :) z tego co tutaj czytałem to odwrotnie z momi doświadczeniami z gwintami chłopaki polecają ta technixa i mtsa - za cenę używanego "firmowego" gwinta mozna kupic nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do pytania , szukam gwintu do mojego avanta . Pytałem znajomych to zdecydowanie ta technixa i mtsa odradzają , to największe gówna. Jeśli chce sie komfort i sport jednocześnie to polecają gwinty z wyższej półki typu KW variant 2 , Weitec. Lepiej poczekać z 2-3 miesiące dłużej ale odłożyć na coś lepszego z większym komfortem niż jeździć jak taczką z bólem pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby był sztywny ale i troszkę komfortowo bo i tak mało jeżdżę znalazłem taki zestaw bo wy no to

Gwintowane zawieszenie Audi A4 B5 nie Quatrro (4327363778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw określ sie w profilu jaki masz naped, bo AWD i FWD to co innego:wink:

a co do komfortu to wszystko zalezy jak bardzo skręcisz auto, ale na 17tce jeszcze kawał opony wiec opona troche komfortu zapewni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi H&R kolo 18 cali opona 225/40 i autem jezdzi sie jak taczką z gnojem brakuje mu troche do komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...