Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gradobicie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie, potrzebuje kogos kto wyciaga wgniecenia po gradzie.. Jednym slowem caly samochodzik poniszczylo(maska,dach,klapa bagaznika, drzwi wszystko we wgnieceniach :( na moje oko jest gdzies +- 200 wgniecen.. Moze macie jakis inny patent zeby to zlikwidowac.. A no i jeszcze brak autokaska wygaslo rok temu bo samochod juz ma 9lat..

Z gory dzieki za szybka odpowiedz.

Pozdrawiam

Opublikowano

Może spróbuj tego

Opublikowano
Może spróbuj tego

wyobrazasz sobie wyciagnac ok.200 wgniotek ta maszynka ??? :kwasny:

Morak 18 szczerze wspołczuje,nic mnie tak nie trapi jak napotkac grad na swojej drodze :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Może spróbuj tego

wyobrazasz sobie wyciagnac ok.200 wgniotek ta maszynka ??? :kwasny:

Morak 18 szczerze wspołczuje,nic mnie tak nie trapi jak napotkac grad na swojej drodze :facepalm:

Niestety.. Ale padal taki jak pileczki od golfa.. I tylko 10 min wystarczylo zeby tak zniszczylo autko :(

Opublikowano
:wallbash: jak widze jak sie pogoda zmienia to juz korby dostaje i szykuje koce
Opublikowano

możesz spróbować zadziałać 'szokowo', gdzieś coś takiego widziałem mały palnik i podgrzać miejsce wgnieceń i potem taki schładzać np medyczny jak stosują na meczach piłkarskich, powinno samo wyskoczyć do pierwotnego stanu

Opublikowano
  • Autor
możesz spróbować zadziałać 'szokowo', gdzieś coś takiego widziałem mały palnik i podgrzać miejsce wgnieceń i potem taki schładzać np medyczny jak stosują na meczach piłkarskich, powinno samo wyskoczyć do pierwotnego stanu

No tego nie slyszalem.. Ale sprobuje na masce jutro moze, bo maske mam do malowania(lakier odprysl po gradobiciu :kwasny: ).. Tylko ciekawe jak mocno podgrzac itp?...

Opublikowano

chyba bez palnika sie obędzie, kumpel tak zrobił w golfie wgniotke w błotniku i mu sie udało, to sposób na pojedynczy punkt, spróbuj może się uda

Opublikowano
  • Autor

chyba bez palnika sie obędzie, kumpel tak zrobił w golfie wgniotke w błotniku i mu sie udało, to sposób na pojedynczy punkt, spróbuj może się uda

No ja tez mam pojedyncze ale nie jedno tylko 200.. Jutro zobacze i dam znac czy pomoglo cos czy nie.

---------- Post dopisany 16-06-2014 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 20:39 ----------

chyba bez palnika sie obędzie, kumpel tak zrobił w golfie wgniotke w błotniku i mu sie udało, to sposób na pojedynczy punkt, spróbuj może się uda

No ja tez mam pojedyncze ale nie jedno tylko 200.. Jutro zobacze i dam znac czy pomoglo cos czy nie.

Lipaa nie pomaga. Pozostaje jechac do jakiegos blacharza

Opublikowano

Nie grzej palnikiem bo zdeformujesz blacharkę pamiętaj że każda zagrzana bańka podczas stygnięcia będzie się obkurczać.

Opublikowano

Przy tej metodzie na tym to polega.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.