Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zloty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie , bedzie sie cos jeszcze gdzies dzialo na warmi lub w okolicach wiekszego ?

Opublikowano

Mikoszewo cultstyle w piatek 20-22.06.14

Opublikowano
  • Autor
Mikoszewo cultstyle w piatek 20-22.06.14

Będziesz ?

Opublikowano

kurde nie mogą tych imprez robić w lipcu ? ;p

Opublikowano
  • Autor

Troche daleko -) . Ale widzę , ze selekcje samochodów robią

Opublikowano

a może znów Przeździęk ? Tylko datę taką ustalić żeby jak najwięcej osób przyjechało i grilla wziąć ;D

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie -) . A moze ktoś ma gdzies działkę i sie tam zebrać

Opublikowano

W sobote lecialem rano na Szczytno i gdzies za Olsztynkiem w lasach mijalem trzy fury ktore cisnely na dobrej glebie

Przyznac sie kto to byl

Opublikowano

11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski

Opublikowano
  • Autor
W sobote lecialem rano na Szczytno i gdzies za Olsztynkiem w lasach mijalem trzy fury ktore cisnely na dobrej glebie

Przyznac sie kto to byl

Pamiętasz jakie kolory ? Bo moze to my xD

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski

Złodzieje tam jak hu*

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski

Złodzieje tam jak hu*

Opublikowano

a co do zlotu na pasie czemu nie

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

ja na vw manie jade

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

W sobote lecialem rano na Szczytno i gdzies za Olsztynkiem w lasach mijalem trzy fury ktore cisnely na dobrej glebie

Przyznac sie kto to byl

Pamiętasz jakie kolory ? Bo moze to my xD

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski

Złodzieje tam jak hu*

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

11.12.13 lipiec vw mania pruszcz gdanski

Złodzieje tam jak hu*

czemu zlodzieje

Opublikowano

nie pamietam kolorów

jechalem tiguanem a za mna moje audi na xenonie

Opublikowano
  • Autor

Poczytaj sobie w necie co tam sie dzieje przez ostatnie w lata . Jakieś emblematy , dekielki ,rożne czesci samochodowe . Nawet ostatnio ziomkowi za***ali jedne koło i dużo dokładek zderzaka :facepalm:.

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

nie pamietam kolorów

jechalem tiguanem a za mna moje audi na xenonie

To pewnie my -) jechaliśmy na moto piknik do Olsztyna . Szkoda , ze ni pisałeś to byśmy sie spotkali gdzies po drodze

Opublikowano
nie pamietam kolorów

jechalem tiguanem a za mna moje audi na xenonie

A przypadkiem na CB nie gadaliście do siebie "-Widziałeś jaka gleba? - No, jakie trzy pojechały" czy coś w tym stylu ? ;p Bo jechałem pierwszy i takie coś było w Sawicy ;D

Opublikowano

Tak dokladnie takie byly slowa:grin::grin:

Opublikowano
Czemu nie -) . A moze ktoś ma gdzies działkę i sie tam zebrać

No panowie nie ma nikt takiej działeczki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.