Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strzelanie w lewym kole


lisek120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problem z lewym kolem w sumie to 2 problemy. Pierwszy z nich zacząl sie juz jakies 4 miechy temu na początku objawiał sie delikatnym puknieciem wjezdzajac na lekkie podbicie np delikatny kraweznik, wymieniłem "makpersona" nic to nie dalo, przy wymianie zauwazyłem że amor akurat z lewej strony lekko sie poci wymieniłem 2 amory na bielstaina nic 0 rezultatow ostatnio sie jeszcze batdziej pogorszylo stuka na delikatnych dziurkach i np na kocich łbach zauwazylem żer lekko przyhamowujac ten dźwiek sie nasila... Byłem u mechanika rozebral lewy zawias na częśći mpierwsze podmienial jazmo dalej stuka , wyjął amora i stwierdził ze ktos przy wymianieamorów załozyl nie ory podkładke na goze i przez to wybiło góre amora i "makpersona" dorobil jakoms tulejke dopasował podkładke i na 3 dni spokoj potem z powrotem wrócilo, powiedział ze rozwiazaniem będzie wymiana makpersona plus nowy amor co o tym myslicie. I ostatnio pojawil sie drugi problem , przy gwaltownym ruszeniu do tylu lub przodu slychac pojedyncze strzelanie to samo przy hamowaniu, i przy skręcaniu tez strzela, przeguby git, gumy cał zawias sprawdxany na 3 stacjach wszystko oki nikt nic nie moze znalexć,mechanik podminial nawet ja zmo ale dalej to samo, w tym przypadku gosciu stwierdza ze to łozysko juz jest na wyczerpaniu faktycznie kiedys wylo ale dokrecilem i przestalo, mozliwe to zeby wydawało odglosy strzelania? Gdzies kiedys wytrzytalemze macperson moze strzelac ale lozysko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co robiłeś ja właśnie sprawdził bym przeguby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na wprost tez strzela cos napręzonego jak gdyby, przeguby niby oki, gumy całe, mechanik up[iera sie przy tych lozyskach i mowi ze on tez mial w skodzie tak identyczny dxwiek wmienił łozyska i niby oki, ale czy lozysko może strzelać?

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Co panowie myslicie o tym lozysku mozliwe to? Jezeli tak to jaka firme brac i mniejwiecej jakie koszta, aha i czy w b6 lozyska są wciskane na prasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem jeszcze raz do mechanika, powiedział ze sprawdzał i jest na 100% pewny że to lozysko sie rozwala. Jaka firmę polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem jeszcze raz do mechanika, powiedział ze sprawdzał i jest na 100% pewny że to lozysko sie rozwala. Jaka firmę polecacie?

Każdy poleca tylko Łożyska SKF/FAG jeśli chcesz pojeździć trochę autem. Sam wynienialem dwa na skf i jak narazie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strzelanie - pukanie przy ruszaniu - hamowaniu to na pewno nie dokręcona któraś śruba. firma łożyska - SKF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strzelanie - pukanie przy ruszaniu - hamowaniu to na pewno nie dokręcona któraś śruba. firma łożyska - SKF
Ta to,,nowe" auto więc co mogło się zepsuć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pany to lozysko rozlecialo sie juz rozebrane jest, jednej kulki nawet nie bylo, chyba ze mechanik mnie w ch*ja zrobił, jest o wiele lepiej ale chyba piasta do wymiany jeszcze będzie z tego względu ze jak np jade do przodu "powoli" i wrzuce wsteczny to strzeli raz i na odwrot tez czsami a wtedy strzelało cały czas, mechanik mowił że piasta się wyjechała.

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Herh dzwonilem do niego teraz, stwierdza ze trzeba nowa piaste kupić i nowe łozysko bo łozysko jest wprasowane i przy wyciąganiu sie rozleci, prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...