Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto doradzi jaki grill z tych dostepnych na allegro mozna kupic ktory dorze wyglada??


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie chce zmienic orginalny grill do audi a4 b6... malowalem juz 2 razy .. raz sprayem matowym a potem lakierem samochodowym...ale niestety to nie jest fajna powierzchnia do matowania i caly czas mi jakis maly kawalek zdziera sie podczas mycia i wogole.. wiec chce kupic juz czarny i miec to z glowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź środek zwany PlastiDipem - ja używam PlastiLaka (tańszej formy Plastidipa i z trwałością gorzej) ale przy myciu myjką ciśnieniową nie schodzi - fakt, po czasie są jakieś dziurki, ale prędzej od kamyczków i 2 warstwy Plastilaka wystarczają na sezon spokojnie, więc oryginał będzie na pewno lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak polecał okleić folią i wtedy nie ma problemu z odchodzeniem lakieru nie mówiąc już o późniejszych odpryskach od kamieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba oczywiste że pod plastidipa się nie matowi :) maluje się plastidipem z myślę że kiedyś się go ściągnie wiec po co niszczyć chrom i go matowić ? jeśli już ktoś matowi (czyli zniszczy grill) to spokojnie zwykłym sprayem czarnym matem malujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba oczywiste że pod plastidipa się nie matowi :) maluje się plastidipem z myślę że kiedyś się go ściągnie wiec po co niszczyć chrom i go matowić ? jeśli już ktoś matowi (czyli zniszczy grill) to spokojnie zwykłym sprayem czarnym matem malujcie :)

Ale trzeba podkładem do plastiku najpierw pomalować bo będzie złazić, wcześniej w volvo zrobiłem bez podkładu i musiałem po roku od nowa do farba zaczynała się łuszczyć pomimo tego ze grill był piaskowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja matowiłem chrom na grilu, podkład dałem do metalowych powierzchni na to czarny mat, rok jeżdżę i nic się z tym nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...