Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mógł byś mi podpowiedzieć jakie numerek mają te zaślepki z pokrywy silnika i gdzie kupiłeś ten pokrowczyk na kluczyk?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemka mógł byś mi podpowiedzieć jakie numerek mają te zaślepki z pokrywy silnika i gdzie kupiłeś ten pokrowczyk na kluczyk?

Hej zaślepki 038 103 937 a tutaj link do etui

http://allegro.pl/audi-typ1-etui-kluczyk-a3-a4-a6-a8-tt-rs4-obudowa-i5805472093.html

Mały spóźniony prezent od żonki :D

Jedynie cena tego zapachu masakruje w przeliczeniu z niemieckiej strony wychodzi 32zł a nie jak u nas 45zeta nie wspominając z allegro za 60 zł :facepalm:

20151214_124710.jpg20151214_125047.jpg

Na przyszły rok jest plan żeby w końcu wpadł zew. s-line wiec zacząłem zbierać fanty na początek wpadła ori lotka z B6 o numerze 8E9 827 933 A :decayed: od kolegi biggman :hi:

20151219_123321.jpg20151219_123334.jpg

Dalsza część pierdółek... ;)

Przycisk podłokietnika od kolegi snajper007

IMG_0299.jpg

Komplet dywaników na lato..

IMG_0288.jpg

Klapa schowka w idealnym stanie...standardowo jak u większości ułamał się zawias :kwasny:

IMG_0292.jpgIMG_0290.jpg

No i lodóweczka w schowek

IMG_0293.jpgIMG_0296.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Siemka mógł byś mi podpowiedzieć jakie numerek mają te zaślepki z pokrywy silnika i gdzie kupiłeś ten pokrowczyk na kluczyk?

Hej zaślepki 038 103 937 a tutaj link do etui

http://allegro.pl/audi-typ1-etui-kluczyk-a3-a4-a6-a8-tt-rs4-obudowa-i5805472093.html

Mały spóźniony prezent od żonki :D

Jedynie cena tego zapachu masakruje w przeliczeniu z niemieckiej strony wychodzi 32zł a nie jak u nas 45zeta nie wspominając z allegro za 60 zł :facepalm:

20151214_124710.jpg20151214_125047.jpg

Na przyszły rok jest plan żeby w końcu wpadł zew. s-line wiec zacząłem zbierać fanty na początek wpadła ori lotka z B6 o numerze 8E9 827 933 A :decayed: od kolegi biggman :hi:

20151219_123321.jpg20151219_123334.jpg

Dalsza część pierdółek... ;)

Przycisk podłokietnika od kolegi snajper007

IMG_0299.jpg

Komplet dywaników na lato..

IMG_0288.jpg

Klapa schowka w idealnym stanie...standardowo jak u większości ułamał się zawias :kwasny:

IMG_0292.jpgIMG_0290.jpg

No i lodóweczka w schowek

IMG_0293.jpgIMG_0296.jpg

Podrzucisz link może do dywaników? Dobrej jakości?
Opublikowano
  • Autor

Podrzucisz link może do dywaników? Dobrej jakości?

Jasne... co do jakości wyjdzie w praniu, ale wiem że już trochę osób z forum od nich brało i opinie były dobre.

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-z-haftem-pfi-premium-i5414727983.html

Opublikowano

Połowa śląska na tych welurach jeździ i są bardzo wysokiej jakości...i mówię to ja użytkownik :P

Opublikowano

Siemka mógł byś mi podpowiedzieć jakie numerek mają te zaślepki z pokrywy silnika i gdzie kupiłeś ten pokrowczyk na kluczyk?

Hej zaślepki 038 103 937 a tutaj link do etui

http://allegro.pl/audi-typ1-etui-kluczyk-a3-a4-a6-a8-tt-rs4-obudowa-i5805472093.html

Mały spóźniony prezent od żonki :D

Jedynie cena tego zapachu masakruje w przeliczeniu z niemieckiej strony wychodzi 32zł a nie jak u nas 45zeta nie wspominając z allegro za 60 zł :facepalm:

20151214_124710.jpg20151214_125047.jpg

Na przyszły rok jest plan żeby w końcu wpadł zew. s-line wiec zacząłem zbierać fanty na początek wpadła ori lotka z B6 o numerze 8E9 827 933 A :decayed: od kolegi biggman :hi:

20151219_123321.jpg20151219_123334.jpg

Dalsza część pierdółek... ;)

Przycisk podłokietnika od kolegi snajper007

IMG_0299.jpg

Komplet dywaników na lato..

IMG_0288.jpg

Klapa schowka w idealnym stanie...standardowo jak u większości ułamał się zawias :kwasny:

IMG_0292.jpgIMG_0290.jpg

No i lodóweczka w schowek

IMG_0293.jpgIMG_0296.jpg

Podrzucisz link może do dywaników? Dobrej jakości?

siemka masz moze kontakt ze snaiperem007 bo jestem zainteresowany kupnem przycisku podłokietnika

Opublikowano

Żeby o coś zapytać nie musisz cytować tak długich postów :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

siemka masz moze kontakt ze snaiperem007 bo jestem zainteresowany kupnem przycisku podłokietnika

W dziale ogłoszeń znajdziesz ale proszę

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337499-nowa-cena-przycisk-zamkniecie-podlokietnika-aluminiowy-rygiel-a4-b6b7-a3-8p-kolor-a6-c5-gwarancja/

Żeby o coś zapytać nie musisz cytować tak długich postów :facepalm:

Dokładnie panowie ogarnijcie się :D

Gdyby tak u Hammera cytować pierwszą stronę to by się komp powiesił :grin::grin:

Graty pod bluetooth skompletowane... :D w środę wycieczka do Krakowa do navipol na montaż.

Muszę zacząć wsadzać te graty do auta bo już miejsca po szafkach nie mam :decayed: i dużo nie brakuje żeby moja z nimi porządku nie zrobiła :grin::grin:

20160209_103620.jpg

20160209_103557.jpg

No i bluetooth na pokładzie :kox: fajna spraw szkoda, że tak późno sobie sprawiłem ;)

20160210_165736.jpg

20160211_122915.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

bt fajna sprawa :):thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W sobotę autko odstawiłem do Dąbrowy G. :kwasny:

20160220_093341.jpg

Dziś autko odebrane :D:D:D przekładnia po regeneracji...więc można śmigać dalej :thumbup:

Opublikowano

Jak wrazenia i koszt?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Jak wrazenia i koszt?

Wszystko jak na razie chodzi jak trzeba pojeździmy to zobaczymy jak się będzie sprawować,ale jest 12m gwarancji także spoko w razie W.

Co do kosztów 500zł regeneracja plus koszty montażu...razem 800 zł biedniejszy ;)

Teraz muszę się zabrać za szukanie zderzaka s-line na tył na dwa kominy...do sedana jest masa gorzej do avanta :(

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

W sobotę autko odstawiłem do Dąbrowy G. :kwasny:

20160220_093341.jpg

Dziś autko odebrane :D:D:D przekładnia po regeneracji...więc można śmigać dalej :thumbup:

Moją mogłeś brać, bo servotronic założyłem :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio trochę mało czasu ;) ..ale coś tam się dzieje i wpadł Vfiz od Mariusza

http://www.qmatis.com/pl/devices/menu-vfiz

Screenshot_2016-04-02-20-39-44.png

Screenshot_2016-04-02-20-42-34.png

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Też chcę takie coś :kox: ale do antyków jedynie lakierobejca sprzedają :facepalm:

Opublikowano

Że ja dopiero teraz zaglądam w temat :facepalm: dobrze modzisz :naughty: vfiz dobra sprawa , która wersja? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Też chcę takie coś :kox: ale do antyków jedynie lakierobejca sprzedają :facepalm:

Nie przesadzaj Grzesiu ten antyk lepiej się prezentuje niż mój ;)

Że ja dopiero teraz zaglądam w temat :facepalm: dobrze modzisz :naughty: vfiz dobra sprawa , która wersja? :kox:

:thumbup: hehe... a co do ustrojstwa to wersja rozszerzona :decayed:

Opublikowano

a co do ustrojstwa to wersja rozszerzona
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Autko pod koniec maja jedzie do lakiernika trzeba ogarnąć parę rzeczy przede wszystkim maska i błotniki standardowo pełno odprysków, a na klapie bagażnika pojawiły dwa małe purchle przy blendzie oświetlenia no i trza polakierować lotkę i zderzak tył bo wpadnie inny... :) i to by było na razie na tyle.

Opublikowano

No no

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.