Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pora przedstawić moje nowe zwłoki.

Po ciężkim rozstaniu z audi przyszła pora na cos troszkę większego.

Wybór padł na passat b5 fl

Trochę info.

Silnik 1.9 TDI avf

Rok produkcji 2005

Klimatronik

Parktronic

Alarm

3 Scyzoryki

Lusterka z kierunkami

Klimatyzowany schowek

Podgrzewane spryskiwacze

A tak poza tym

Zawieszenie 1bb - przeznaczenie do trudnych warunków drogowych

2 komplety 15 cali ze stali

Skrzynia 5 bieg. ( Przekładka z automatu)

Plany i modyfikacje.

Pakiet led - zrobiony

Pełne kolo stop - zrobione

Kompletne bixy ze spryskami i samopoziomowaniem - w trakcie.

Być może 2 DIN

Jakieś kolo 16 - 17 cali

Być może trochę zawiecha w dół.

I kto wie co jeszcze się wymyśli... czas pokaże

ena4uvy4.jpgujudesar.jpgemaru3ah.jpgegy6ypa4.jpgdabygaju.jpgutute4un.jpgu7a9a6u5.jpg

Opublikowano

No jest co modzic

Powodzenia i szerokości ;)

Opublikowano
  • Autor

Jest jest pakiet led juz jest. Po niedzieli będzie bix z kompletem.

Opublikowano

No to poczujesz różnice w oświetleniu drogi

Po przesiadce z poprzedniego auta na to co teraz jest mega różnica

Opublikowano
  • Autor

No w a4 miałem bixy a tu na zwykłych lampach to jak by świeczki w lampy wsadził.

Co do bixów do paska to najpierw soczewki idą do wymiany.

Opublikowano

Grill jeszcze nie zmieniony ?? nieładnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie zmieniony bo tamten ori ktoś pomalowal i farba się łuszczy

Opublikowano

To zedrzyj ta farbę i malnij dipem czarnym

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Taki nowy modzik.

2721a2b6687e510dc33e29983105aa5b.jpg5bf1a6eaec389213b89a609e86929fd0.jpg

Edytowane przez bidzio1

Opublikowano

taki troszkę golasek ten Passat.....

a dlaczego skrzynia 5-tka, a nie 6-tka tak jak każdy AVF ma?

Opublikowano

Automaty miały Avf-a,pisze,że przekładał,a piątka podejdzie.

Opublikowano

wiem, że przekładał dlatego pytam czemu nie 6-tka tak jak to powinno być...

Opublikowano
  • Autor

Golas wersja Basis. Wczoraj wpadł tempomat. z taką skrzynia kupiłem. A jak czytałem forum passata z tematem wymiany skrzyni to piszą tak. Jak dla siebie to lepiej zakładać 5 jak na handel to 6

Opublikowano

czytałem forum passata z tematem wymiany skrzyni to piszą tak. Jak dla siebie to lepiej zakładać 5 jak na handel to 6

czym to motywują ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam dawno to czytałem

Opublikowano

5lepiej sie jezdzi.6ka ma bardzo krotka jedynke,a te silniki nie maja dolu jak afn i jedynke zapina sie czesciej

Opublikowano

5lepiej sie jezdzi.6ka ma bardzo krotka jedynke,a te silniki nie maja dolu jak afn i jedynke zapina sie czesciej

tak się składa, że aktualnie jeżdżę takim AVF, a w poprzednim aucie miałem AFN/AVG i mam wręcz odwrotne odczucia niż ty napisałeś. AVF dużo lepiej się zbiera z dołu, a "jedynka" wcale nie jest taka krótka ;)

Opublikowano

Mnie tam 1.9 ,po mieście, jeździło się najlepiej passatem w Afn-e,może mułowaty,ale ekonomiczny i cichy,a biegi zmienia się przyjemnie. Avf-a ma ojciec w passacie,a Awx-a miałem w skodzie,tak,że mam porównanie.Dużo,było na ten temat na forum i zdania różne,więc kończę ot.,bo swoje mam dawno wyrobione :)

Edytowane przez GILI

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tez miałem afn w audi jak się człowiek postarał to nieco ponad 4 l na 100 a avf to smok...

Trzeba trochę odświeżyć kotleta.

Taki nowy modzik 2e11e5e2efe3417899da5dba9fb6614a.jpg

Opublikowano

fajnie oby do przodu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.