Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
idę już do garażu oczekiwać na 30 lipca w aucie :grin:

Postaram się załatwić wcześniej, ale wiesz że to ode mnie nie zależy.

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Kolego jeżeli mi zawirusujesz mojego AEB na k03s to też się piszę

Napisz dokładnie jaki samochód co Cię interesuje co jest już zmienione etc. Ja się tym nie zajmuje :) ja tylko zbieram chętnych na grupówkę.

DYNOSOFT - chiptuning by Aligator - TDI TFSI JTD CDI CDTI DCI HDI TDCI i-CTDI CRD CRDI TDI D5 1.8T Katowice silniki diesel oraz benzynowe - tutaj masz stronę tunera. Pisz jakie auto co i jak i zobaczymy co i za ile.

Opublikowano

w dynosofcie nie robią 1.8T z przepustnicą na linkę czyli AEB/AJL

Opublikowano
Zakładam ten temat ponownie na prośbę osób piszących do mnie na PW w sprawie grupowego chiptuningu u Aligatora w Dynosofcie. Rozmawiałem z Aligatorem i można coś takiego zorganizować. Potrzebne jest 10 osób chętnych minimum więc puszczam listę i wpisujcie się. Jeżeli czegoś nie wiecie pisać do mnie na PW.

Proszę o wpisywanie się w temacie osób tylko zainteresowanych tym tematem !!.

Przykładowe ceny.

A4 B6 sterownik EDC15 diesel i ME7 benzyna

A4 B7 sterownik EDC16 diesel i MED9 benzyna

A4 B8 sterownik EDC17 i MED17 benzyna

Diesel:

>> Sterowniki EDC15 cena po rabacie 1000zł

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1100zł powyżej 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia

>> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)

>>

>> Benzyna:

>> Sterowniki ME7 grupa VAG cena po rabacie 1100zł

>> Sterowniki MED9 grupa VAG cena po rabacie 1250zł

>> Sterowniki MED17 grupa VAG cena po rabacie 1400zł

DYNOSOFT - Kontakt

1.Gibons

2.kamil1114

3.wieśniak

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.miodzio

8.Afro89 1samochód

9.Afro89 2samochód

10.Marcinxxx

dlaczego za 4x4 jest dopłata,czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć? :whistling:
Opublikowano
Zakładam ten temat ponownie na prośbę osób piszących do mnie na PW w sprawie grupowego chiptuningu u Aligatora w Dynosofcie. Rozmawiałem z Aligatorem i można coś takiego zorganizować. Potrzebne jest 10 osób chętnych minimum więc puszczam listę i wpisujcie się. Jeżeli czegoś nie wiecie pisać do mnie na PW.

Proszę o wpisywanie się w temacie osób tylko zainteresowanych tym tematem !!.

Przykładowe ceny.

A4 B6 sterownik EDC15 diesel i ME7 benzyna

A4 B7 sterownik EDC16 diesel i MED9 benzyna

A4 B8 sterownik EDC17 i MED17 benzyna

Diesel:

>> Sterowniki EDC15 cena po rabacie 1000zł

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC16 cena po rabacie 1100zł powyżej 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1000zł do 4 cyl

>> Sterowniki EDC17 cena po rabacie 1200zł powyżej 4 cyl (cena uwzględnia

>> ewentualną zwyżkę za napęd 4x4)

>>

>> Benzyna:

>> Sterowniki ME7 grupa VAG cena po rabacie 1100zł

>> Sterowniki MED9 grupa VAG cena po rabacie 1250zł

>> Sterowniki MED17 grupa VAG cena po rabacie 1400zł

DYNOSOFT - Kontakt

1.Gibons

2.kamil1114

3.wieśniak

4.simon80bl

5.przemek1975

6.gofer86

7.miodzio

8.Afro89 1samochód

9.Afro89 2samochód

10.Marcinxxx

dlaczego za 4x4 jest dopłata,czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć? :whistling:

hamownia jest droższa - nie wszyscy posiadają - więc prawem rynku wyższa cena.

Opublikowano
  • Autor

Panowie załatwiłem dwa wolne miejsca wcześniejsze. Kto na prawdę potrzebuje wcześniej być ? 24 i 25 lipca

Opublikowano

Jeśli by się dało to proszę jak najwcześniej ,wybacz Gibons ,że Cię tak tym nękam ,ale na prawdę wczesniejszy termin jest mi mocno na rękę

Opublikowano
  • Autor

W takim razie 24lipca jedynie. Może być ?

Opublikowano

Tak ,swietnie ! O ktorej godzinie podjechac do DynoSoftu ?

Opublikowano
  • Autor

W takim razie czy lista może wyglądać tak ? każdemu pasuje ?

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.gofer86 - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.miodzio - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.Afro89 - 4 sierpnia

9.wiesniak - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

Opublikowano
W takim razie czy lista może wyglądać tak ? każdemu pasuje ?

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.gofer86 - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.miodzio - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.Afro89 - 4 sierpnia

9.wiesniak - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

Dla mnie "bomba" - dzięki :)

Opublikowano
W takim razie czy lista może wyglądać tak ? każdemu pasuje ?

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.gofer86 - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.miodzio - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.Afro89 - 4 sierpnia

9.wiesniak - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

Dla mnie "bomba" - dzięki :)

Dla mnie też, tak z ciekawości zapytam: ile czasu cała operacja zajmuje?

Opublikowano
  • Autor

Hmm szczerze to nie wiem ale pewnie parę godzin.

---------- Post dopisany 12-07-2014 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 18:43 ----------

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.miodzio - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.gofer86 - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.Afro89 - 4 sierpnia

9.wiesniak - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

kolega miodzio prosił o wcześniejszy termin z racji wyjazdu więc zmieniłem go z kolegą gofer86 mam nadzieję że to nie problem ? trudno jest teraz to wszystko zgrać ponieważ są wakacje etc, ale mam nadzieję że teraz już wszystkim pasuje i mogę wysłać listę do tunera ?

Opublikowano

Dla mnie teraz idealnie:kox:

Opublikowano

czesc ja mam goraca prosbe o zmiane na 1 lub 4 sierpnia, mam kawal drogi do tunera a tak to by mi uproscilo troche sprawe.

Wysłane z mojego SHV-E210K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to Przemkowi też zależało aby być wcześnie więc zamienię Cię z kolegą Afro który pisał że jemu pasuje sierpień cały :) jeden dzień nie zrobi różnicy.

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.miodzio - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.gofer86 - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

Opublikowano
Z tego co wiem to Przemkowi też zależało aby być wcześnie więc zamienię Cię z kolegą Afro który pisał że jemu pasuje sierpień cały :) jeden dzień nie zrobi różnicy.

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.miodzio - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.gofer86 - 31lipiec

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

ok. pasuje:wink:

Opublikowano

Mi też pasuje wszystko, napisz jeszcze mniej więcej w jakich godzinach trzeba się zjawić, bo nie wiem czy łatwić wolne w robocie czy też nie

Opublikowano
  • Autor

W takim razie puszczam listę do tunera i czekam na dalsze instrukcje. Na pewno każdy będzie się musiał z nim skontaktować telefonicznie w celu ustalenia godziny przybycia, ale to napiszę jak dostanę odpowiedź co i jak.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

Panowie rozmawiałem z Aligatorem i sytuacja wygląda tak. Każdy z zainteresowanych musi wpłacić zaliczkę 200zł (gość musi mieć pewność że się pojawimy) co do terminów. Trzeba dzwonić (najlepiej już) i ustalać je z nim. Dzwoniąc ustalajcie je mniej więcej tak jak tutaj na forum. Jak ustalicie termin proszę wpiszcie tutaj w temacie kto kiedy jak ma żeby poprawić listę. Telefony w dłoń i dzwonić czym prędzej tym lepiej bo ma też innych klientów. Mówicie że jesteście na grupówkę z forum A4.

Dane do wpłaty wyślę na PW każdemu i to co ma napisać w tytule wpłaty. Najpierw jednak trzeba ustalić termin i godzinę więc dzwońcie.

DYNOSOFT - Kontakt

Opublikowano

Dziś niedziela to może dać chłopakowi odpocząć I nie męczyć go telefonami ?

Opublikowano

Ja tam widzę czynne od poniedziałku do piątku więc niedziela słabo wypada:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.