Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie tez sie udalo :) 19 kwietnia 10:00 rano + instalacja downpipe :banan: duzo jest roboty z downpipe warto by bylo zaoszczedzic 200zl za robocizne?

Opublikowano

Panowie orientujecie się jaki sterownik silnika siedzi w audi a3 2.0 TDI cr z 2009r bo nie wiem jak patrzeć na ten cennik z pierwszego posta a kumpel suszy mi głowę a jeszcze Aligator gadał że może trzeba będzie wyciągać komputer

Opublikowano

Ja też umówiony na 6 kwietnia 10:00 ;)

Opublikowano

A ja niestety jeszcze się nie dodzwoniłem. Ciągle abonent zajęty. Jeszcze będę próbował.

 

 

Edit: umówiony 3.04 g.14

 

Wysłane z ekranu

 

 

 

 

Opublikowano

Witajcie. jest jeszcze szansa podpiąć się na chipowanie w kwietniu?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Kaller napisał:

Witajcie. jest jeszcze szansa podpiąć się na chipowanie w kwietniu?

Dzwoń pod nr 606 341 144  i umawiaj termin

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kumpel swoją a3-ką już po programie u Aligatora (bardzo zadowolony)
A tu jego wykres
44ab974f9171ab8c410590b1c370d449.jpg

Opublikowano

Widziałem Twój wykres na miejscu. :)

Ja już też po zabiegu :) Pan Wojtek mówił, że nie wszyscy z wpisanych, zgłosili się po termin :(

 

Mój wykres:

CHIP_204KM_374NM.jpg

Opublikowano

Coś mi się wydaje że niektóre osoby były fikcyjne żeby nazbierać tą dychę i umówić terminy ale to tylko moje spostrzeżenie. Ja osobiście nie mogłem jechać bo jestem w NL ale wsadziłem mojego kumpla z tą a3 był z żoną i ta mówiła że miał banana na gębie do samego domu[emoji1]

 

 

Opublikowano
  • Autor

2 osoby nie umówiły się z A5 klubu z tego co wiem.  Przy następnej grupówce na pewno nie będą brane pod uwagę.

Opublikowano

Ja jadę w czwartek rano, też mam nadzieje że wyjdą kreski jak w tej A3 :P

Opublikowano

Siema chłopaki, znalazłem waszą konwersację przed chwilą na necie. Widzę, że brakuje wam 2 osób do Pana Wojtka, jeśli jeszcze to możliwe, to ja bardzo chętnie się dołączę (mogę zadzwonić już jutro i umówić się na termin), szkopuł tkwi tylko w tym,  że mam bmw318d E90 :P Nie chcę robić nic wbrew wam, więc chciałem oficjalnie spytać czy mogę, zależy mi również na upuście.. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Zadzwoń jutro do Wojtka i zapytaj czy możesz się jeszcze dopisać do grupówki a4

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do Wojtka, zgodził się na zrobienie chipa w cenie grupowej, choć czas będzie miał dopiero w maju :) Umówiliście się w końcu na 1000 czy 1100zł?

Opublikowano

U mnie też już po ;)

caga.jpg

Opublikowano

Kumpel ta A3-ką płacił 1000zł

Opublikowano

Ja już po programie :D

Seria : 143KM 330Nm

Mod: 182 KM 382Nm

Opublikowano
  • Autor

Od razu inne auto co ?

Opublikowano

No ba :D

 

Opublikowano

Cześć ekipa,

Chętnie uzupełnię braki w liście osobowej na chip'a. Można jeszcze dzwonić w tej sprawie do Wojtka ?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.