Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny wykresik wyszedł:-)

Widzę, że miałeś jakiś bonusik od fabryki czy coś zmieniałeś?

Opublikowano

Był bonus. Mimo 235 tyś przebiegu można było nawet wyciągnąć więcej.

Opublikowano
1 godzinę temu, Ruby napisał:

Był bonus. Mimo 235 tyś przebiegu można było nawet wyciągnąć więcej.

Wystarczająco przybyło kucyków, silnika nie ma co za bardzo przemęczać a te 30 koników to na pewno robotę zrobi

Opublikowano

czekam na następny grupowy... 

Opublikowano
4 godziny temu, disem napisał:

czekam na następny grupowy... 

Dzwoń do Aligatora, może jeszcze ma wolny termin i Cię wciagnie

Opublikowano

Ja już jestem po, "tylko" tyle bo sprzęgło się poddawało przy 385 Nm. 

IMG_20181106_175927.jpg

Opublikowano
W dniu 30.10.2018 o 20:11, Ruby napisał:

Jestem po. Wykres:

 

chip.png

Sprzęgło masz seryjne?

Opublikowano
24 minuty temu, tutson32 napisał:

Sprzęgło masz seryjne?

Sprzęgło i dwumas wymieniony przy 220 tyś ( teraz 233tyś) na seryjne - kupiłem od kolegi na forum. Na razie nic się nie ślizga. Tylko czasami mi szarpie przy ruszaniu na pierwszym biegu ( myślę, że do wymiany jest tłumik drgań skrętnych w sprzęgle - który odpowiada za płynne ruszanie).

Opublikowano

Dołączam do grona zadowolonych osób po kuracji wzmacniającej swoje auta w firmie Dynosoft ?

CCWA + Większy FMIC, EGT przy tej mocy 850 stopni auto jeszcze lepiej zbiera się z samego dołu ciągnie równo do końca obrotów

 

 IMG_20181108_104904.jpg

Opublikowano
52 minuty temu, Rafał123 napisał:

Dołączam do grona zadowolonych osób po kuracji wzmacniającej swoje auta w firmie Dynosoft ?

CCWA + Większy FMIC, EGT przy tej mocy 850 stopni auto jeszcze lepiej zbiera się z samego dołu ciągnie równo do końca obrotów

 

 IMG_20181108_104904.jpg

W serii 30Hp bonusu? 

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

W serii 30Hp bonusu? 

Na to wychodzi, Wojtek szukał jakiegoś boxa pod maską ale nic nie było. W Sofcie również wcześniej nikt nie grzebał, auto ładnie reagowało na zadane parametry. Wykres serii również jest równy, płaski

Opublikowano

No to gratulacje zdrowej sztuki. Za to mój znajomy z f30 i przebiegiem nieco ponad 60000km nawet serii nie trzymał, seria mu wyszła gorzej od moje +/- 8% z tym że ja mam 100000km więcej na budziku :)

Opublikowano

Byliśmy bardzo zdziwieni bo Wojtek nigdy nie widział żeby taka seria wyszła, sprawdzał czujniki na listwach czy są seryjne, wtryski i wszystko jest fabryczne. Mój ma 250tys+ więc CCWA jak wino im starsze tym lepsze ?

Opublikowano

Kurcze chce 3.0 TDI. :)

Opublikowano

Stadnina powiększyła się do 171 kucyków ?

IMG_20181109_215749.jpg

Opublikowano
W dniu 9.11.2018 o 22:07, let_me_b3 napisał:

Stadnina powiększyła się do 171 kucyków ?

IMG_20181109_215749.jpg

To teraz nic tylko gaz w podłogę:)

Opublikowano
25 minut temu, Ruby napisał:

To teraz nic tylko gaz w podłogę:)

No miałem okazję przetestować bo 400km specjalnie do Katowic jechałem i różnica ogromną w jeździe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z lekkim opóźniniem ale i ja się pochwalę

Seria wyszła 316,1 KM i 404,7 Nm

Program 371,7 KM i 479,1 Nm

Jak zwykle pełen profesjonalizm ze strony Aligatora, a co do wrażeń to nie ten samochód, uśmiech od ucha do ucha ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kto chętny na następną turę ?

Opublikowano

Ja byłbym chętny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.