Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 FL AJM] Smerfetka Pelican Blue Metallic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

W październiku 2013 stałem się posiadaczem Audi A4 B5 FL Sedan. Kupiona od użytkownika "martin a4"

Wersja silnikowa to 1.9 TDI AJM w standardzie 115KM lecz obecnie jej moc to 161KM :P

Wyposażenie: el.lusterka, 2 x el.szyba,centralny zamek, szyberdach, ESP, czujniki parkowania, System audio BOSE, System nawigacji, klimatronic, bi-xenon, komputer.

Obecnie na pokładzie:

AWX+ program

Kierownica S4

Grill S4

Fotele S4 pół skórzane z niebieska alcantara w środku (wczesniej były niebieskie kubełki)

Całkowity przelot

Felgi 18 z oponami przód 225/40 a tył 245/40

Oryginalne zawieszenie s-line amorki sachs adventaher.

Plany: hmmm coś się pomyśli :)Może coś doradzicie :banan:

Wiecej szczegółów wkrótce :) i Fotki najnowsze na felgach :decayed:

Kilka fotek po kupnie:

40scksu5mfub_t.jpg

ajow4aq8shay_t.jpg

ppr1ijs8r1o3_t.jpg

Aktualne fotki :P

g6ndvbgy83qf_t.jpg

bd7zl5zceq3g_t.jpg

pmabh8bavxz0_t.jpg

omcxqquzi7et_t.jpg

Opublikowano

Uwielbiam ten kolor, a Ty koniecznie pochwal się jakie masz plany na autko. ;) Turbo AWX w srodku czy cos mocniejszego?

Opublikowano

Jeden z najładniejszych kolorów jaki widziałem na Audi :wink:

Opublikowano

Fajny:jerk: dokładka na PDC w kolor :thumbup1:szkoda, że nie zespawana ze zderzkiem jak u Czornego

Opublikowano

to nie było czasem to auto?

1093994_448730165241636_1165144380_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

moc sie zgadza, ledy sie zgadzaja to pobucowe auto:decayed:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-blekitna-perla-bixy-kierunki-us-56548/

Opublikowano
  • Autor
to nie było czasem to auto?

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/1093994_448730165241636_1165144380_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

moc sie zgadza, ledy sie zgadzaja to pobucowe auto:decayed:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-blekitna-perla-bixy-kierunki-us-56548/

Tak to dokładnie to samo tylko juz w kolejnych rękach

Opublikowano

tez mi sie wydaje, ze to te. Miejmy nadzieje, ze usterki mechaniczne ogarniete po pieerwszym wlascicieulu z forum i nie kupiles miny :wink: choc po tym ziomku z Mce jeszcze te auto mialo innych wlasicieli takze oby bylo dobrze : )

Opublikowano
  • Autor
tez mi sie wydaje, ze to te. Miejmy nadzieje, ze usterki mechaniczne ogarniete po pieerwszym wlascicieulu z forum i nie kupiles miny :wink: choc po tym ziomku z Mce jeszcze te auto mialo innych wlasicieli takze oby bylo dobrze : )

Teraz wszystko elegancko. Poprzedni właściciel wszystko elegancko ogarnął. Teraz to igła :)) a wg karty pojazdu jestem 3 włascicielem w PL

Opublikowano

to dobrze :wink: stracila troche na uroku bez dokladki z cupry, grilla RS i lamp. Moze wroc do tego ? :wink: No i obowiazkowo jakies dobre kolo min 18'

Opublikowano

kolor zancy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pomysle nad grilem chodzias ten z esy jest fajny. Lampy te czarne to nie za dobrze swieciły a dokładka z cupry to sie okaze. Fele mam 18 dam foty. Nie mam gwinta tylko ori zawieszenie z eski.

Najważniejsze ze mechanicznie wszystko git :)

Opublikowano

Jak dla mnie gril Esowy lepiej do tego koloru pasi :wink: dokladka z Cupry jak najbardziej na plus

Opublikowano
to nie było czasem to auto?

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/1093994_448730165241636_1165144380_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

moc sie zgadza, ledy sie zgadzaja to pobucowe auto:decayed:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-blekitna-perla-bixy-kierunki-us-56548/

O, moje fotele :D

Powitac paskude :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to nie było czasem to auto?

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t31.0-8/1093994_448730165241636_1165144380_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

moc sie zgadza, ledy sie zgadzaja to pobucowe auto:decayed:

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-blekitna-perla-bixy-kierunki-us-56548/

O, moje fotele :D

Powitac paskude :-)

Witam witam :P

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

Forumowicze może coś ciekawego doradzicie co można jeszcze z smerfetka zrobić :)

Opublikowano

Kupic felgi od czornego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.