Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieprawidłowa praca po wymianie rozrządu i dwumasa


marcin1971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prosze o rade zostawiłem pacjentka b8 CAGA przy przebiegu 156000 na wymiane rozrzadu i dwumasu,samochod był sprawny,po odbiorze zaczeły sie schody

zauwarzyłem ze jest głosnieszy i ze ma wieksze drania,oddałem znowu powiedzieli ze to wadliwy napinacz ,wynienili na nowy wraz z paskiem drania nie usłapily sa nadal i nim lekko telepie przy ruszani,teraz sie dowiedziałem ze na nizsze cisnienie na dwoch cylindrach i ze glowica do roboty!!!,czy to nie jest efekt zle ustawionego rozrzadu ,przejezdziłem tak 300 km zanim cos tam poprawili,samochod sie swietnie spawował i takiego go oddałem,prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre juz gdzies to widzialem :)) B8 CAGA 114000mil oddaje auto na wymiane rozrzadu i dwumasa ze sprzeglem odbieram auto i ....zapala sie kontrolka swiec, silnika nastepnie dpf a do tego jak gasze autem telepie :)) :)) dwumas znowu wymieniony na nowy ale telepanie przy gaszeniu pozostalo a swiecace kontrolki znikly zaraz po usunieciu filtra :) teraz czekam na wymiane dwumasa po raz trzeci :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym rozjebał ten warsztat jak bym oddał na rozrząd i by to zj***li. Nie rozumiem jak można nie sprawdzic kątu synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym rozjebał ten warsztat jak bym oddał na rozrząd i by to zj***li. Nie rozumiem jak można nie sprawdzic kątu synchronizacji.

Troszke sfolguj :wink: bo bedzie OSTRZEZENIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie popuscil tej sprawy wiem ze ciezko to udowodnic ale musisz kolego walczyc o swoje ........... a tak poza tym to mnostwo warsztatow wymienia jeszcze rozrzad bez blokad co jest paranoja moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie popuscil tej sprawy wiem ze ciezko to udowodnic ale musisz kolego walczyc o swoje ........... a tak poza tym to mnostwo warsztatow wymienia jeszcze rozrzad bez blokad co jest paranoja moim zdaniem

A jaka blokadę polecasz ? Coś takiego zda egzamin ?

KPL. BLOKAD ROZRZĄDU VW AUDI 1.6 2.0 TDI CR GOLF (4333189725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie polece niczego bo mechanikiem nie jestem z zawodu i tym sie na codzien nie zajmuje zapytaj kogos kto to robi ja mowie i wiem bo sie juz nieraz z takim faktem spotkalem ze warsztat wogole takie sprzetu nie posiada w tych czasach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jakas masakra. Będzie ci ciężko udowodnić że to oni coś zepsuli. Była kiedyś u.nas w pracy taka.sprawa. Batalia długa i ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie popuscil tej sprawy wiem ze ciezko to udowodnic ale musisz kolego walczyc o swoje ........... a tak poza tym to mnostwo warsztatow wymienia jeszcze rozrzad bez blokad co jest paranoja moim zdaniem

A jaka blokadę polecasz ? Coś takiego zda egzamin ?

KPL. BLOKAD ROZRZĄDU VW AUDI 1.6 2.0 TDI CR GOLF (4333189725) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bedzie ok, do 1.9tdi PD te ż tym ustawisz rozrzad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta że głowica do zrobienia... a potem okaże się że wtryski itp itd. Jeśli miałbyś źle ustawiony rozrząd to byś miał problemy z odpaleniem. Wada musiała być ukryta przez tych ,,fachowców" po tym jak odpalili auto i się kapneli że jednak rozrząd jest źle ustawiony, poprawili i oddali auto. Teraz moja rada: odbierz auto, daj rzeczoznawcy że po odbiorze auta dzieją się takie cuda i zaprowadź do innego warsztatu (żeby potem nie było że coś ,,skręcili" źle w tamtym warsztacie). Jeśli ktoś twierdzi że jest napinacz do wymiany a nie sprawdzi kompresji na cylindrach to widać że stwierdza ,,na oko", tym bardziej po zrobieniu rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...