Skocz do zawartości
IGNOROWANY

telefonik do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Zanoszę się z zamiarem zakupu telefonu - budżet 1000 zł

Co polecacie?

Chodzi mi po głowie iphone 4S co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dostaniesz 4S do 1000zł, nie wiem po ile w sumie stoją :decayed: iphone sam w sobie to fajny telefon, miałem 4kę a teraz 5tkę i jestem zadowolony. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4S na dzisiejsze standardy to już za mało chyba że Ci wystarczy mikroskopijny 3,5" ekran :wink:

Do 1000zł jest mnóstwo różnych telefonów, Galaxy S3, HTC ONE X, Xperia Z, jeśli mniejszy telefon to Galaxy S4 mini, G2 mini choć ten ma 4,7", dużo tak można wymieniać, zależy jakie masz wymagania i z czego byś najwięcej korzystał oprócz dzwonienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 4s za 1000zł nóweczke z roczną gwarancją (zakup polski salon Oragne)

Nie jestem zainteresowany jakimiś mega bajerami raczej zależy mi, żeby fajnie wygladał miał dobry aparat i odtwarzacz muzyki był na dobrym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum zdecydowanie będzie Ci się lepiej przeglądało na S3, sam używam ten telefon równe 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, że S3/S4 mają większe wyświetlacze i zapewne przeglądając internet czy facebooka jest wygodniej.. ale, nie oszukujmy się, jest to duża krowa i nie są tak poręczne i zgrabne jak iphone. s3/s4 mini to oczywiście inna bajka :wink: żeby nie było, że tak wielbię iphony, mam po prostu drugiego i jestem zadowolony. ma tam jakieś swoje wady, ale generalnie narzekać nie mogę. S3 i S4 bawiłem się kilka razy, przez krótki okres czasu i dla mnie był mało intuicyjny.. ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładowanie codziennie :decayed: tyle, że ja rzeczywiście używam intensywnie.. bo kilkanaście telefonów służbowych, pisanie smsów, facebook i inne aplikacje głównie związane z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam s3 mini i po za paroma wadami jest super ,bateria trzyma długo aż jestem w szoku ,mialem s4 mini to trza było wgrywac custom ROM bo na stock-u bateria max 1-2dni ( wada tego telefonu ) za mało widocznie go dopracowali. s3 mini ma mniej funckcji i bajerów ale bije na łeb s4 mini .miałem tez dużego s3 wszystko fajnie ale jednak Cegła w kieszeni ,jak dla mnie za duży i zbyt lanserowski ( moda na duże telefony z mega dużym ekranem dotykowym ).

miałem brac na próbe galaxy s5 ale to też cegła ,poczekam na s5 mini może coś lepszego bedzie i bateria bedzie trzymać co mój s3 mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 / S4 mini troszkę tańszy LG L90 fajnie w dłoni leży... To wszystko można mieć nowe za 1k albo taniej z jako nowe z 2 reki. No i jakieś używane z wyższej półki. Mnie osobiście podoba się S4 mini w wersjo black edition jest wystarczająco mały i wystarczająco duży... No i pytanie do czego Ci smartfon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz S3, ale wersję LTE, bo ma 2 GB ramu

do 1000 spokojnie rwiesz nówkę z 24 m gwarancji, w tych pieniądzach nic lepszego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil pogadaj z Karolem (Sqizzy) bo ma nowego S3 LTE z PL dystrybucji, u mnie w temacie teraz pisał :):arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/lg-g2-d802-16gb-white-lg-g2-mini-d620r-8gb-eu-333865/#post4331770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze inna propozycja

motorola moto g

telefon kosztuje jakies 5-6 stow

swietny procesor, kolory, HD, szklo

jedyne co, to taki se aparat fotograficzny i brak slotu na karte pamieci

ale wg recenzji - bardzo szybki

na alle zatrzesienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa..moto g bardzo fajny tel, idealny stosunek jakości do ceny...kwestia jeszcze do czego ten telefon będzie Ci służył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa..moto g bardzo fajny tel, idealny stosunek jakości do ceny...kwestia jeszcze do czego ten telefon będzie Ci służył

no ze tak powiem, z defaultu ma sluzyc do dzwonienia

:decayed:

jakby jeszcze jakies zdjecie zrobil, film nagral czy smsa dal rade wyslac, to bedzie dobrze

skoro internet blyskawicznie, to i strone dasz rade przejrzec, no i maila wyslac/odebrac

czego chciec wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...