Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podlączenie cb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam takie pytanie otóz podłaczam wlaśnie cb, ulokowalem w szufladce pod kiera weszlo idealnie, ale teraz mam problem z zasilaniem bo niechcę zeby wisial mi kabel i zajmowal calyczas miejsce w zapalarze i wpadlem na pomysł zeby podlaczyć je pod kabelek od zasialania od podświetlenia popielniczki (jestem trochę zielony w tych sprawach) tylko czy to realne, i jezeli tak to kiedy mi będzie cb działac gdy wlacze zaplon, cały czas a może tylko gdy zapale światła? Chodzi kompletnie o ten kabelek:zapalar.jpg | Fotosik.pl

Czerwony to plus no nie? Aha puszczać wrazie w przez jakis bezpiecznik czy mozna bezposrednio?Przychodzi mi jeszcze na myśl centralka od telefonu w samochodzie moze gdzies tam.

Lub jeżeli to zły pomysł to podajcie jakieś swoje gdzie latwo i bez kombinacji moge się wpiąć,?

Opublikowano

od podswietlania popiolki? podswietlanie jej dziala raczejmwtedy jak sie ja otworzy no chyba ze dziala caly czas , ale jesli tak jak mowie to cb bedzie dzialac jak otworzysz popiolke, druga sprawa podswietlanie napewno dziala wtedy jak wlaczysz swiatla i tez wtedy bedzie dzialac cb....nie komplikuj sobie zycia i jesli masz cb pod kiera to najprosciej podepnij czerwony (tak to jest +) pod skrzynke bezpiecznikow , na odwrocie dekielka masz rozpiske co jak i do czego, drugi przewod do jakiejs sruby tj masy i po problemie

Opublikowano

A bezpiecznik powinieneś mieć oryginalnie wychodzący z cb. taki biała podłużna obudowa:wink: Taka puszeczka: 296-906-thickbox.jpg

Opublikowano

Jak byś ściągną tą półkę to zobaczyłbyś całą centralkę oraz grube kable "+" i "-".

Ja się tam podłączyłem z CB, oczywiście z użyciem bezpiecznika.

Opublikowano
  • Autor
Jak byś ściągną tą półkę to zobaczyłbyś całą centralkę oraz grube kable "+" i "-".

Ja się tam podłączyłem z CB, oczywiście z użyciem bezpiecznika.

Fidotp mowisz o tej centralce od telefonu? cb dziala caly czas czy tylko z zaplonem?

Opublikowano

Nie, pisze o całej elektryce ukrytej za tą półką.

Ja mam podłączone cały czas a nie po zapłonie.

Opublikowano

ja mam podlaczone w skrzynce bezpiecznikow , cb dziala dopiero po przekreceniu zaplonu

Opublikowano
ja mam podlaczone w skrzynce bezpiecznikow , cb dziala dopiero po przekreceniu zaplonu

Zawsze możesz to zmienić podłączając pod inny bezpiecznik.

Opublikowano
  • Autor
ja mam podlaczone w skrzynce bezpiecznikow , cb dziala dopiero po przekreceniu zaplonu

Zawsze możesz to zmienić podłączając pod inny bezpiecznik.

Sorry pany za upierdliwość, ale czy mam sie podpiąć pod jakis konkretny bezpiecznik? czy byle ktory?

Opublikowano
ja mam podlaczone w skrzynce bezpiecznikow , cb dziala dopiero po przekreceniu zaplonu

Zawsze możesz to zmienić podłączając pod inny bezpiecznik.

oczywiscie ze mozna ale tak mi jest wygodniej bo cb mam dosc gleboko schowane i nie grzebie tam i nie szukam pokretel tylko zapalam i cb juz dziala

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

mozesz podpiac np pod bezpiecznik zapalniczki , na odwrocie dekielka jest rozpiska ktory do czego

Opublikowano

Tylko że zapalniczka ma chyba stały plus i wtedy trzeba pamiętać o wyłączeniu radia.

Ja szukałem plusa po zapłonie z prawej strony pod schowkiem, żeby podłączyć kamerkę. Znalazłem taki przy klapkach nawiewów (za schowkiem) ale nie działa to jak powinno.

Opublikowano
  • Autor

To co mam podpiac sie pod kabelek od plusa od zapalniczki? czy jakos inaczej to złaczyc?

Opublikowano

Chyba możesz się podpiąć pod + od zapalniczki w tunelu, tylko w tym przypadku będziesz musiał pamiętać o włączaniu/wyłączaniu CB za kazdym razem.

Opublikowano
  • Autor

Juz po sprawie wpiołem sie w bezpiecznik od telefonu i cb wlącza się dopiero po przekręceniu kluczyka także wszystko dziala tak jak trzeba dziekuje za pomoc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.