Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Uszczelki kolektora ssącego 1,8 benzyna


11kilaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję kupić uszczelki jak na zdjęciu (znalezione w internecie):

kolektor_ss_cy.jpg

Uszczelni na w/w/ zdjęciu podobno w B5 są tylko w silnikach 1,8 benzyna.

Nie potrafię ich znaleźć w internecie. Interesują mnie tylko nówki. Czy pozostaje tylko serwis???

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz ich wymiar, kupisz na allegro silikonowe np. niebieskie ktore na pewno wystarcza na pare lat, za ok 10zł/sztuka

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

albo nawet jedną długą o danej średnicy i utniesz na 4 równe kawałki, wtedy ci wyjdzie góra 2-3 dychy za wszystkie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukałem to posiadają chyba taki nr 06A133227B. Na necie znalazłem jedną ofertę i w dodatku używki..... Jakby ktoś miał jakieś namiary na zamienniki to proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukałem to posiadają chyba taki nr 06A133227B. Na necie znalazłem jedną ofertę i w dodatku używki..... Jakby ktoś miał jakieś namiary na zamienniki to proszę o info :)

A co z tego że używki? Ostatnio sprzątałem złom po SWAPie i ściągałem te gumowe łączniki. Żadnych śladów uszkodzeń, guma w dobrym stanie więc czego tu wymagać? Przecież to tylko zwykły gumowy łącznik, służący do tego aby nie przenosić wibracji silnika i tyle. Według mnie szukasz dziury w całym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...