Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS Low BNS 5.0 czy jest PL MENU ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na chomiku są niby jakieś spolszczenia do BNS 5.0. Sprawdzał ktoś ? Bo z chomika kiedyś ściągnąłem do BNS 4.2 i spolszczyłem.


UP.

Ma ktoś pożyczyć mapę do navigacji BNS5.0 ? Chcę tylko język z DE na EN przełączyć (fizycznie płyta musi być w czytniku do tej operacji).

Dla potomnych:
PL Menu -> 250pln via allegro

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Podpinam się!

To jak, ma ktoś płytę albo pliki spolszczające do BNS 5.0? widziałem na yt jak koleś robił to sam z płyty i jest to banalna sprawa, aż szkoda płacić 250zł za puszczenie jedynie płyty w napęd...

Opublikowano

za free nie dostępne spolszczenie do bns

  • 1 rok później...
Opublikowano

Troszkę odgrzeję.
Może coś się zmieniło w temacie i ktoś coś?
Jak to spolszczają firmy które się reklamują w internecie, wyciągają jakąś pamięć i programują czy normalnie z CD/DVD?

Opublikowano

Nic się nie zmieniło, nie ma darmowego spolszczenia tej navi.

Opublikowano

A jak to robią firmy które się reklamują w internecie?

Opublikowano

Czego nie rozumiesz z wypowiedzi Fido? Biorą za to kasę, to jakoś to robią. Za darmo nie znajdziesz spolszczenia.

Opublikowano

Za spolszczenie RNS lub MMI itp też biorą kasę a jakoś można to zrobić samemu.

Jeżeli trzeba wylutować jakąś pamięć i ją programować to rzeczywiście mało kto mógłby to zrobić samemu w domu. Ale jeśli wykonuję się to przez zmianę softu za pomocą CD/DVD to może jest dostępny firmware, chociaż by za kasę, ale kupić raz i częstować tym inny forumowiczów. Mniejsze koszty, więcej zadowolonych użytkowników.

Opublikowano

Nie każdy ma sprzęt i pojęcie by wylutowa głupi kondensator, nie mówiąc już o procesorze.

Tylko potem co z tym wylutowanym elementem zrobić ?

Modlić się do niego ???

Stąd fachowcy i ich ceny, niestety za bardziej skomplikowaną pracę trzeba zapłacić.

Jest też inne wyjście, takie staroświeckie jaj ja wiele lat temu w kurierce.

Aktualne mapy papierowe i obserwacja drogowskazów.

Opublikowano
Za spolszczenie RNS lub MMI itp też biorą kasę a jakoś można to zrobić samemu.
Jeżeli trzeba wylutować jakąś pamięć i ją programować to rzeczywiście mało kto mógłby to zrobić samemu w domu. Ale jeśli wykonuję się to przez zmianę softu za pomocą CD/DVD to może jest dostępny firmware, chociaż by za kasę, ale kupić raz i częstować tym inny forumowiczów. Mniejsze koszty, więcej zadowolonych użytkowników.


Kolego nie każdy soft jest na sprzedaż, a i nie każde mmi zrobisz samemu bo nie ma plików w necie.

Koszt softu wielokrotnie przewyższa wartość radia tak na marginesie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wszystko mozna zrobic jesli sie chce. skoro serwis to robi za 250zl to operacja jest banalnie prosta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.