Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie jakieś propozycje, poparte zdjęciami lub linkami. Chciałbym ksenonowe ale nie mogę nic znaleźć.

Pozdrawiam. :)

Opublikowano

Poszukaj w dziale " Moja A4 " ..albo wpisz w wyszukiwarke ..coś z tego :tongue4:

- lampy poliftowe , valeo , depo , xenon , zenon :szukaj:

Było .. i to baaardzo dużo razy :wink4:

Opublikowano
:a4fan: właśnie zobacz na allegro ja bym brał aniołki ksenony i diodowe do tyłu :thumbup:
Opublikowano

:a4fan: właśnie zobacz na allegro ja bym brał aniołki ksenony i diodowe do tyłu :thumbup:

Młodyś ... :polew:

Poczytaj najpierw na temat endżel ajsów :good:

Led ..fajne ..ale te bliskie Ori wzoru :kox:

Opublikowano

a co niby z tymi światłami nie tak

Opublikowano

a co niby z tymi światłami nie tak

endżel ajsy to szajsy :decayed:

Wyglądają ok (kwestia gustu) ale świecą już mniej ok.

Poszukaj na forum dużo o nich było. Ori Valeo najlepsze lub Depo.

Opublikowano

Młodyś ... :polew:

Poczytaj najpierw na temat endżel ajsów :good:

masz coś ???? :baseball:

endżel ajsy to szajsy :decayed:

A udowodnić ci ze moje FK endżel ajsy swieca lepiej niz twoje ori chłopcze ???[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 16:53_________________________________________________a tak na poważnie to szukaj DEPO ,VALEO , FK Automotive. tylko te firmy sie licza , zadne sonary itp.

Opublikowano

siemka

....Pewnie w swojej a4 masz lampy soczewkowe :

Polecam Zarówki HID BiXenon cena kolo 320 PLN

Masz barwe 6000 K czysta biel

NIe musisz przynajmniej wydawac duzo kasy.

Obecnie mam zarowki Philips xenon efekt 4300 k

...ale w przyszłosci bed ezmianiał na HID gdyz takie bez problemu działaja z Valeo

Opublikowano

Tobie chodzi o całe lampy czy sam zestaw xenonów ? W info masz wpisane auto z '99 także powinieneś mieć soczewki valeo. Według mnie to najlepsza opcja jeśli chodzi o lampy. Teraz tylko dobierz zestaw HID 6000K i wszystko będzie elegancko :good:

Opublikowano

Polecam Zarówki HID BiXenon cena kolo 320 PLN

Pierwsze słysze :mysli: Widziałem zestawy "bixenon" na H4 ..i tylko tego typu ..

Opublikowano

...Tylko nie kup czasem HID xenon 6000 k

Polecam HID BI XENON Roznica ok 50-100 PLN

....a przynajmniej bedziesz miał swiatła długie, w tych pieerwszych nie działaja

Opublikowano

...Tylko nie kup czasem HID xenon 6000 k

Polecam HID BI XENON Roznica ok 50-100 PLN

....a przynajmniej bedziesz miał swiatła długie, w tych pieerwszych nie działaja

Kolego pokaż jak możesz zestaw bixenon pod H7 ? :mysli:

Opublikowano

...poszukaj na allegro

Zbytnio nie zwracałem uwagi na H7.....w swojej mam zarówki h4

Opublikowano

Chris86 :shocked:

No to ladnie musisz walic po oczach.. :shocked:

Opublikowano

...poszukaj na allegro

Zbytnio nie zwracałem uwagi na H7.....w swojej mam zarówki h4

I włąsnie o taka odpowiedz mi chodziło :decayed:

Czyli chcesz powiedzieć ze zainstalowałeś sobie zestaw "bixenon" pod zwykłe stare lapmy H4 ??

I zapewne razisz wszystkich dookoła :thumbdown:

Opublikowano

.....z pewnoscia troszke daaja po oczach..???

Predzej bym sie bał kontroli drogowej:)

...Mandacik moze pewny..

...Ale gdy rozmawiałem z kolesie co kupił efekt fajny ....i ludzie cali z naprzeciwka:)

Opublikowano

Podczas konroli to może polecieć di dowodzik :kox:

Mijam często takich ludzi co powsadzali hidy pod zwykłe lampy .. wydaje sie ze tam troszke razi ..ale w rzeczywistości wali po oczach na ostro :sick3:

Opublikowano

i ludzie cali z naprzeciwka:)

Do czasu.. :naughty:

Opublikowano

...poszukaj na allegro

Zbytnio nie zwracałem uwagi na H7.....w swojej mam zarówki h4

I włąsnie o taka odpowiedz mi chodziło :decayed:

Czyli chcesz powiedzieć ze zainstalowałeś sobie zestaw "bixenon" pod zwykłe stare lapmy H4 ??

I zapewne razisz wszystkich dookoła :thumbdown:

za takie coś to faktycznie psy powinny zabierać dowód rej

Opublikowano

... Wprawdzie to jest najtansze rozwiazanie

Gdy typ ma kupic lampe soczewkowa za 250 PLN/sztuka

Koszt + HID waha sie koło 850 PLN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.