Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech jeszcze sprzeda stare lampy, i bedzie mniejszy koszt.. :rolleyes:

Opublikowano

....Moze na waciki mu starczy :)

Opublikowano

... Wprawdzie to jest najtansze rozwiazanie

Najtańsze ..ale jak dla mnie nie do przyjęcia :thumbdown: ..i okazać sie może wcale nie takie tanie :naughty:

Gdy typ ma kupic lampe soczewkowa za 250 PLN/sztuka

Koszt + HID waha sie koło 850 PLN

..albo ogórki...albo ogrodnika córki .. :naughty:

Opublikowano

.....Póki co ...ja mykam narazie na :

http://moto.allegro.pl/item425291675_philips_bluevision_h4_w5w_xenon_effect_tuning.html

Tez swieca troche bielej ,ale xenon to xenon

haha nie no kolego sorrki ale tym nie rozwaliłeś. to co podałeś to zadne xenony nie są. pisze xenon efekt ale mało co są do niego podobne. wiem bo je mialem w renault megane kiedys.

To są poprostu zwykłe żarówki z filtrem niebieskim. fakt fajnie sie na nich jezdzi ale to nie xenon

wazne roznice:

- wygląd żarnika

- przetwornice (obowiązkowe do xenonów)

- moc - te twoje maja 60-55 W a xenony 35 W

Opublikowano

Ale on nie napisal ze to xenon.. :naughty:

Opublikowano

ykk juz sam nie wiem jak go zrozumiec :D:polew:

Opublikowano

Sam jak miałem stare lampy na H4 to śmigałem na Bluevision. Fajna sprawa, dobrze mi się na nich jeździło. A co do wkładania xenonów do soczewek do nich nie przystosowanych to zdecydowanie jestem na nie. Często mijam w nocy samochody z takim "wynalazkiem" i szkoda mówić. Łupie po oczach masakrycznie. Czasami musiałem zwolnić ostro bo nie widziałem nic, łącznie z moją stroną pobocza (zawsze może się pojawić jakiś rowerzysta czy pieszy). Wygląd samochodu owszem jest ważny, ale też trochę rozsądku, trzeba się liczyć z innymi uczestnikami ruchu. Potem przez to jest nagonka na "xenoniarzy" że oślepiają ludzi :thumbdown:

Opublikowano

popieram-wczoraj wracałem ze spota w Poznaniu, jechał za mną jakiś debil starym fordem scorpio na xenie , ale walił po oczach te lampy mu w górę świeciły, jeszcze mnie zj***ł jak mu na cb o tym powiedziałem-debilizm nie zna granic.

zasada jest prosta po co kombinować: valeo lub depo soczewka przystosowana pod xenon, na lampie powinien być symbol D2S, później jakiś zestaw hid o rozsądnej barwie i gites, jedziesz na stacje diagnostyki poustawiają jak trzeba i powinno być ok.

Opublikowano
  • Autor

O kurczątko, aż się pogubiłem... :)

Teraz mam takie lampy :

2e58d19211fc94ca.jpg

Zastanawiam się na takimi lampami :

Przód - http://moto.allegro.pl/item431773513_hit_lampy_angel_eyes_ringi_audi_a4_b5_black_ichrom.html - wersja pod chrom..

Tył - http://moto.allegro.pl/item422541237_audi_a4_94_01_lampy_tylne_lampa_tyl_led_red_new.html

Z tym, że jak ten przód świeci? Teraz długie mi święcą elegancko ale krótkie są marne...

Może same żarówki wymienić, a jak wymienić to na jakie żeby ładnie świeciły z tymi nowymi lampami, ewentualnie zostawić lampy jakie mam tylko same żarówki kupić takie żeby ładnie na biało świeciły?

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Grzegorz76 ja bym nic nie zmienial.. :good:

Wloz tylko HIDa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A coś konkretnego mógłbyś polecić? Wiesz rodzaj, cena, marka... bo na allegro jest tego mnóstwo a nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia..

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item431773513_hit_lampy_angel_eyes_ringi_audi_a4_b5_black_ichrom.html sonary bleeee tanie i kapiaste

zostaw przod to co masz a hida znajdziesz w dziale rabaty itp tam ktos sie reklamowal

co do tylu to tez zamierzam te lampki kiedys kupic :D

Opublikowano

O kurczątko, aż się pogubiłem... :)

Teraz mam takie lampy :

2e58d19211fc94ca.jpg

Zastanawiam się na takimi lampami :

Przód - http://moto.allegro.pl/item431773513_hit_lampy_angel_eyes_ringi_audi_a4_b5_black_ichrom.html - wersja pod chrom..

Tył - http://moto.allegro.pl/item422541237_audi_a4_94_01_lampy_tylne_lampa_tyl_led_red_new.html

Z tym, że jak ten przód świeci? Teraz długie mi święcą elegancko ale krótkie są marne...

Może same żarówki wymienić, a jak wymienić to na jakie żeby ładnie świeciły z tymi nowymi lampami, ewentualnie zostawić lampy jakie mam tylko same żarówki kupić takie żeby ładnie na biało świeciły?

Pozdrawiam ;)

ja do takiego koloru auta jak ty rozkleiłbym lampy i pomalował środki na czarno , wtedy byłby kox , a nie tam jakieś sonary[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 15:22_________________________________________________i zdejmij ten chrom który masz wokól szyb :kox:

Opublikowano
  • Autor

Sorka moskal ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam ;) To co napisałeś zawiewa mi rozwiązaniami typu wiejskich przeróbek BMW ;)

Pozdrawiam.

Opublikowano

O kurczątko, aż się pogubiłem... :)

Teraz mam takie lampy :

2e58d19211fc94ca.jpg

Zastanawiam się na takimi lampami :

Przód - http://moto.allegro.pl/item431773513_hit_lampy_angel_eyes_ringi_audi_a4_b5_black_ichrom.html - wersja pod chrom..

Daj spokój, beznadzieja i jakość tez marna :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

To zamontuje sobie HID tak jak proponuje Pan yyk, tylko nie wiem jakie 6000K czy 8000K czy jeszcze inne? Jakie będą w sam raz?[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 16:01_________________________________________________Tak żeby znowu nie oślepiać tych z przeciwka bo wiem jak to wkurza...

Opublikowano

super lampy masz, nie ma co upiększać-wrzuć zestaw hid 6000k i ciesz się xenonem

Opublikowano

hid max 6000k.

te 8000k w i gore bardziej beda przyciagaly policje :)

Opublikowano

Nawet się nie zastanawiaj. Zostaw te lampki. Sam niedawno takie założyłem na przód :> Do tego HID 6000K i będzie elegancko :naughty: Sam będę takie xenonki zakładał :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.