Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki będę malował całe auto i czym najlepiej by było zabezpieczyć lakier odrazu po lakierowaniu. Chciał bym jakimiś dobrymi środkami które na jakiś czas dadzą radę A potem oddał bym auto na detaling aby zrobili mi powłokę itp .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Mizur138 napisał:

Chłopaki będę malował całe auto i czym najlepiej by było zabezpieczyć lakier odrazu po lakierowaniu. Chciał bym jakimiś dobrymi środkami które na jakiś czas dadzą radę A potem oddał bym auto na detaling aby zrobili mi powłokę itp .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Trochę dziwne pytanie:naughty: najlepiej woskiem, a jak ma siedzieć długo to sealantem a nie naturalnym, a jak nie woskiem to jakiś kwarc wrzucic czyli coś pokroju Gyeon CanCoat, możesz tez rozważyć Auto Finesse Tough Coat, wosk Sofft99 Fusso Coat, albo psiknac czymś pokroju Gyeon Cure lub CarPro Reload to detailery na bazie kwarcu i tez posiedzą 3-4 miechy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki będę malował całe auto i czym najlepiej by było zabezpieczyć lakier odrazu po lakierowaniu. Chciał bym jakimiś dobrymi środkami które na jakiś czas dadzą radę A potem oddał bym auto na detaling aby zrobili mi powłokę itp .
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Przyinwestuj odrazu i zostaw auto na powłokę, wybór masz szeroki.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru mam 3 woski. Ktory bedzie najlepszym wyborem do LY7J?

1.1090b469f082b26a5699774346627033.jpeg

2.03f0b12ce6cba91586c321531537f6da.jpeg

3.d1ee6f7b25df590c207ed289d4a1a8b9.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL vs. ShinyGarage

 

Który polecacie pod względem: 

1. Cena

2. Skuteczność produktów

3. Paleta produktów

Edytowane przez Ben3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ADBL
2. ADBL
3. ADBL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ADBL
2. ADBL
3. ADBL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Palete szerszą ma akurat Shinygarage i jakoś wielu produktów w ostatnim pół roku uległa znaczącej poprawie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palete szerszą ma akurat Shinygarage i jakoś wielu produktów w ostatnim pół roku uległa znaczącej poprawie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Dla mnie nadal wiele produktow to smietnik. Jedynie aktywna piana sie nadajd od SG.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam spróbować np nowego pre-wash citrus oil

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, muunv napisał:

Do wyboru mam 3 woski. Ktory bedzie najlepszym wyborem do LY7J?

1.1090b469f082b26a5699774346627033.jpeg

2.03f0b12ce6cba91586c321531537f6da.jpeg

3.d1ee6f7b25df590c207ed289d4a1a8b9.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wez Soft99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, K4rtm4n napisał:

Palete szerszą ma akurat Shinygarage i jakoś wielu produktów w ostatnim pół roku uległa znaczącej poprawie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Powiem Tobie ze powiedzenie „Shity Garage” nie wzięło się z nikad, produkty tłuste, większośc ciężko się nakłada, nawet qd od nich sa problemowe, mało trwałe, ale są tanie do tego dochodzi marketing który przewyższa 10000 razy jakość tych produktów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez Soft99


Dzieki :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, K4rtm4n napisał:

Polecam spróbować np nowego pre-wash citrus oil

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

To akurat odpowiednik produktów które są już dłużej na rynku takich jak Auto Finesse Citrus Power czy Gyeon Bug nad Grime, te dwa co wymieniłem oczywiście droższe od Shity Garage ale bardzo dobrym odpowiednikem ich produktu jest Valet Pro Citrus Pre Wash które dostaniemy za 110zl za 5l wrzucasz 150ml na litr i produkt działa bardzo fajnie, gdzie po używaniu go od kilku miesięcy nie zauważyłem aby podjadał wosk.......jak czytam w opisie Shiny Garage ze może podjadać słabe woski to śmiać mi się chce..... albo coś jest z neutralnym PH albo nie, a nie ze ma naturalne PH ale może podjadać słabe woski:grin:komedia:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podaj mi przykład gdzie pisze że ma neutralne ph, ale może podjadac słabe woski

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, K4rtm4n napisał:

A podaj mi przykład gdzie pisze że ma neutralne ph, ale może podjadac słabe woski

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Nie no nigdzie nie piszesz, nie pije do Ciebie i Twojej wypowiedzi w żaden sposób, spokojnie:hi: ja napisałem tylko o produkcie i co sam o nim myśle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu chce doradzić, szkoda jak dla mnie oczywiście  kasy na ich produkty, warto dołożyć i kupić coś innego z czego napewno będziecie zadowoleni , takie firmy jak Gyeon, Auto Finesse, CarPro, Autobrite, AngelaWax, ValetPro są lata świetlne przed nimi, po co komu produkty tanie ale mało trwałe , problematyczne w nakładaniu ale z dobrym marketingiem i niska cena..... wystarczy wejść na ich Facebooka, no jak można nazywać sobie swoje czernidla najlepszym na rynku jak spływają po dwóch deszczach..... albo te pływające farfocle w każdym jednym qd, maja problem nawet ze zrobieniem produktu o dobrej konsystencji..... wszystko trzeba mieszać i wstrząsać jak ciasto do naleśników :decayed: no ale każdy kupuje co tam woli ........:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co ten shitstorm. Pytałem o dwie firmy bo nimi się zainteresowałem. Wnioskuję, że ADBL będzie lepszym wyborem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację FroS-t, ale tak jak wyżej w poście, chodziło o pytanie co lepsze z tej dwójki, a ja tylko lekko stanąłem w obronie shity garage :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ben3k napisał:

Panowie, po co ten shitstorm. Pytałem o dwie firmy bo nimi się zainteresowałem. Wnioskuję, że ADBL będzie lepszym wyborem ;)

Żaden shitstorm, luźna rozmowa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie próbował z Was ktoś 9H Mr Fix powłoka ceramiczna?https://m.aliexpress.com/item/32845196261.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32845196261 Jest to produkt z Chin, ale co nie którzy chwalą. Zastanawiam się czy nie zamówić ma próbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...