Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

rozbieżność cenowa dość dużą między sklepem qtechniq a innymi sklepami ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


ciężko go kupić bo jest "chwilowy brak na magazynie".. może coś podobnego ?

angelwax QED - lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,jeśli oddalbym auto do auto detalingu i chciałbym aby zlikwidowali mi małe rysy na klapie bagażnika i na drzwiach czy wgle jest taka możliwość,jakby to wyglądało w stosunku to całego auta i jaki byłby koszt tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chodzi o to że nie chce wydawać 1000 zł na całe auto jak mam rysy na klapie Bagażnika i potrzebne są tylko małe poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wątpię żeby ktoś coś takiego zrobił a jeśli już to tak by tonie więcej wyglądało (Stich posłużę się Twoim zdj ) 27e41438f3ab8d0b5970add0ecc42fe9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nom troszkę lipa hehe,nie pozostaje mi nic innego jak jechać do gości którzy się tym zajmują na codzień i popytać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanie,jeśli oddalbym auto do auto detalingu i chciałbym aby zlikwidowali mi małe rysy na klapie bagażnika i na drzwiach czy wgle jest taka możliwość,jakby to wyglądało w stosunku to całego auta i jaki byłby koszt tego?

nom, bedzie wygladało troche głupio ;)
klapa powiedzmy ze ok ale drzwi... będzie widać ze jesden z elementów jest za***isty ;)


(Stich posłużę się Twoim zdj )


5 zł :D


chodzi o to że nie chce wydawać 1000 zł na całe auto


1000zł to okazja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 zł :D

numer konta po proszę :decayed:

Przy okazji pytanie. Pady Koch chemie i pasty też Koch Chemie powinny raczej dobrze współgrać na lakierze mojej b7 prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dla jednego 1000 to mało ale dla mnie trochę dużo;-) najważniejsza jest klapa drzwi nie są w jakimś złym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł :D

numer konta po proszę :decayed:

Przy okazji pytanie. Pady Koch chemie i pasty też Koch Chemie powinny raczej dobrze współgrać na lakierze mojej b7 prawda?

Padów nie testowałem bo póki co Lake Country są dla mnie TOP (+fibra z Megsa)

Co do past to Heavy Cut to oszust nad oszusty! Wybornie kryje rysy dając chwilowy efekt "wow jak szybko" .... do czasu wymycia .... ;)

Heh dla jednego 1000 to mało ale dla mnie trochę dużo;-) najważniejsza jest klapa drzwi nie są w jakimś złym stanie

Podjedź do kogoś kto ma dobre lampy to okaże się czy reszta auta faktycznie "nie jest w złym stanie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do past to Heavy Cut to oszust nad oszusty! Wybornie kryje rysy dając chwilowy efekt "wow jak szybko" .... do czasu wymycia ....

wiec na co zwrócić uwagę? z czasem i tak będę chciał dokupić inne pasty żeby sprawdzić samemu jak się sprawują ale narazie wystarczy mi jeden komplet do mojego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heavy Cut to oszust nad oszusty!

prawda :) ta pasta bardziej nadaje sie do polishingu albo one stepu :)
cutting tez sie zrobi ale sa pasty, które zrobią to szybciej ( 3m fastcut plus, megs#101)
pozostała seria kocha ta z zółtym paskiem i antiholo jest ok - można brac


Heh dla jednego 1000 to mało ale dla mnie trochę dużo;-)

ponowne lakierowanie wciąż droższe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Megs 101 zdecydowanie dla mnie numer 1. Szkoda tylko, że właśnie się kończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galonowe opakowanie i jest ok. Jedna z lepszych, warto też mieć pod ręką 105.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś miał porównać Megsa 101 do Rupesa Zephira? Przyznam, że z ta drugą nie miałem jeszcze kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora widzę polecieć grubiej i zamówić Megsa 100 i 95 ;)

A są obiekty do testów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli brać megsa i na wykończenie Koch da rade? warto brać w tych butelkach 250ml ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym autem jeżdżę na codzień także nie chce żeby lakier był jak nówka bo zaraz ktoś i tak mi zadrze albo "niechcący" coś zrobi,pozatym jak na moje oko nie ma żadnych większych ubytków w lakierze oprócz tej klapy,jakby reszta lakieru była jakoś znacząco wybrakowana to bym nie chciał robić jednej cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób używa swoich aut poddanych detailingowi na co dzień. Gdyby każdy patrzył na to jak Ty chłopaki teraz siedzieli by tu i prosili w każdym poście żeby kto kol wiek do nich przyjechał na obojętnie jaką opcje. A na obecnie się raczej nie nudzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...