Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co mogę kupić do czyszczenia wnęk w aucie? Mam na myśli obszar pod klapka od wlewu paliwa lub wnęki po otwarciu bagażnika. Oraz kratek w zderzaku, grilla itp.

Edytowane przez Matejus_93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Co mogę kupić do czyszczenia wnęk w aucie? Mam na myśli obszar pod klapka od wlewu paliwa lub wnęki po otwarciu bagażnika. Oraz kratek w zderzaku, grilla itp.

Dobre apc plus pędzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić porządek z felgami po zimie. Jednakże zrobiłem błąd - ponieważ mogłem je ogarnąć przed zmianą opon i wyważaniem.

Moje pytanie : czy środki typu APC, IronX, Zmywacz silikonu BOLL nie spowodują odklejenia odważników ? ? ?

Planuję zrobić tak jak w tym wątku : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/355953-detailing-felg-przygotowanie-do-sezonu-dekontaminacjadeironizacjakorektazabezpieczenie-etc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie polerując auto po każdym el powinienem wyczyscic gabke z nadmiaru pasty i tego co spolerowałem? Ranty felg mam trochę zmatowiale czym wypolerować? Felgi bbs speedline 2 częściowe. Chciałbym polerka ogarnąć bo brzydko wygladaja;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja mam takie pytanie polerując auto po każdym el powinienem wyczyscic gabke z nadmiaru pasty i tego co spolerowałem?

tak
lub wymienić na nową
lub umyć i wysuszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki QD polecacie do SOFT99 - Fusso Coat 12 Months Wax Light color?

Obecnie mam AUTO FINESSE FINALE QUICK DETAILER 500ML - DETAILER Z CARNAUBĄ , ale niestety zauważyłem że wymywa wosk i kropelkowanie pada po nim.....

Czy jest coś lepszego od Fukupika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka kolejność: IPA, cleaner DJ lime prime, wosk DJ Blue Velvet, "politura" Poorboys Black Hole? Wydaje mi się, że lepiej bez używania cleanera, wytrzeć porządnię ipą, potem Black Hole i na niego wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz umknęło mi to. Kolejność poprawną napisałeś na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki QD polecacie do SOFT99 - Fusso Coat 12 Months Wax Light color?

lucas oil slick mist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejność poprawną napisałeś na koniec

:hi: łącznie z pominięciem cleanera? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak zastosował cleanera. Ipa nie zmyje tak osadów i resztek wosku jak cleaner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka kolejność cleaner, ipa, politura, wosk? glinkowanie itp to wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładał ktoś coś na te szmaciane nadkola ? Strasznie mnie denerwuje to że za każdym jak deszcz popada to pełno syfu na tym jest. Macie coś co by troche zabezpieczyło te nadkola przed łapaniem tego syfu ? Może jakieś środki zabezpieczające do wewnętrznej tapicerki ? Coś co odpycha wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki QD polecacie do SOFT99 - Fusso Coat 12 Months Wax Light color?

lucas oil slick mist

ciężko go kupić bo jest "chwilowy brak na magazynie".. może coś podobnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładał ktoś coś na te szmaciane nadkola ? Strasznie mnie denerwuje to że za każdym jak deszcz popada to pełno syfu na tym jest. Macie coś co by troche zabezpieczyło te nadkola przed łapaniem tego syfu ? Może jakieś środki zabezpieczające do wewnętrznej tapicerki ? Coś co odpycha wode

ja je z zewnątrz i wewnątrz posmarowałem masą bitumiczną, dużo schodzi bo chłoną sporo, ale teraz już woda w nie nie wsiąknie ;) jest to u mnie w temacie ale ktoś tam się bardzo zdziwił po co to robiłem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy chyba już nie widać ze to są szmaciane nadkola prawda? a mi chodzi o to żeby jakąś niewidzialną powłokę ochronna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...