Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj kupiłem w castoramie macallister 318zl i tez zaczynam zabawe możesz kupic poniżej 300zl k2 z tego co mi polecal facet co sprzedawal kosmetyki :)W majowke biore się za polerke zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie do końca wiem czy stwierdzenie "do polecenia" jest tu ma miejscu, ale warto rozważyć maszyny firmy LARE lub KRAUSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krauss też jest niczego sobie. Mam zarówno DA jak i rotację. Na początek na pewno wystarczy a nie kosztuje majątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka pasta polerska i gąbka będzie potrzebna do spolerowania w miarę możliwości tego lakieru 514d3d923807c2433ac94b42daa18c6e.jpg

Wizyta u lakiernika, która naprawi to co zepsuł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Polećcie dobry środek do czyszczenia felg, rant polerka, środek lakierowany na czarno.

2.Czyszczenie silnika komory silnika..., jak i czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Polećcie dobry środek do czyszczenia felg, rant polerka, środek lakierowany na czarno.

Tuga zielony.

2.Czyszczenie silnika komory silnika..., jak i czym?

APC plus pędzelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka pasta polerska i gąbka będzie potrzebna do spolerowania w miarę możliwości tego lakieru 514d3d923807c2433ac94b42daa18c6e.jpg

Wizyta u lakiernika, która naprawi to co zepsuł!
Ja to na szybko pomalowałem bo była dziura bezbarwnego 15x17 cm. A w niedziele jadę na imprezę. Chce to spolerować żeby się matem w oczy nie rzucało. Lakiernik będzie ogarniał auto koło lipca

4bb9dd00fff2d87c202469c406db1b41.jpg tak to wygląda teraz. A szkoda że nie miałem zdjęcia jak to przed robotą wyglądało :D włosy by wam zdębiały[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie do mycia felg? Myślałem o tym

http://allegro.pl/shiny-garage-monster-wheel-cleaner-plus-gel-krwawi-i6039858925.html

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaw, dnia 30 Kwie 2016 - 15:39, napisał:

1.Polećcie dobry środek do czyszczenia felg

Tuga zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robilem maske zolta gabka menzerny i pasta Menzerna shcc 300 i nie zrobilo to na niej wrazenia, jaka gabke polecacie do ostrzejszego ciecia?

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka pasta polerska i gąbka będzie potrzebna do spolerowania w miarę możliwości tego lakieru 514d3d923807c2433ac94b42daa18c6e.jpg

Wizyta u lakiernika, która naprawi to co zepsuł!
Ja to na szybko pomalowałem bo była dziura bezbarwnego 15x17 cm. A w niedziele jadę na imprezę. Chce to spolerować żeby się matem w oczy nie rzucało. Lakiernik będzie ogarniał auto koło lipca

4bb9dd00fff2d87c202469c406db1b41.jpg tak to wygląda teraz. A szkoda że nie miałem zdjęcia jak to przed robotą wyglądało :D włosy by wam zdębiały[emoji14]

Mi zdębiały teraz.

Wczoraj robilem maske zolta gabka menzerny i pasta Menzerna shcc 300 i nie zrobilo to na niej wrazenia, jaka gabke polecacie do ostrzejszego ciecia?

Albo futro polerskie albo biała gąbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś godna polecenia szczotka do mycia wewnętrznej części felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle, ale przyznam że cena mnie zabiła na wstępie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest TOP SZPADEL - długo, długo......................................................długo nic i dopiero cała reszta.

Jeśli lakier na felgach ma błyszczeć i być na przyzwoitym poziomie to tylko to, jeśli koła mają być czyste i nic poza tym, to każda się nada lepiej lub gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...