Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mozecie polecis jakis dobry cleaner oraz glinke oraz jakis dobry wosk do nalozenia przed zima(myslem o soft99) moj kod lakieru to lx7z

Glinka soft, Dodo Juice Lime Prime i na to Fusso Coat do ciemnych lakierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też kiedyś myślałem że do ciemnych to do ciemnych ale jak już chłopaki mówili nie ma to żadnego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecic jakis tanszy dobry cleaner bo ten dodo juice lime prime jest troche drogi:/

Jest tester tego 100ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani a dobry jest cleaner od SG używałem na paru autach które robiłem hobbistycznie po korekcie i wypada podobnie do DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić myjkę ciśnieniową z pianownicą jeżeli tak to od jakich cen warto coś kupić, a najlepiej gotowe sprawdzone produkty?

Edytowane przez kivlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jakieś badziewie to odpuść. ja kupiłem PA za 130 zł i fajnie robi pianę. a ta co do myjki to kaszana 0.5l piany nie starczalo na pół auta. strasznie dużo tego szlo i nie dało się dobrej piany zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jaka szczotke polecicie do takich felg?

jr-16-silver-machined.jpg

Mothers Brake dust brush bedzie idealna do tych wnęk

Koledzy, jaka szczotke polecicie do takich felg?

jr-16-silver-machined.jpg

Mothers Brake dust brush bedzie idealna do tych wnęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo

Felga raczej nie kosztowała "5zł" więc pytanie czy jesteś w stanie wydać ok 250 pln na szczotki do felg które Ci jej nie zniszczą podczas mycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo

Felga raczej nie kosztowała "5zł" więc pytanie czy jesteś w stanie wydać ok 250 pln na szczotki do felg które Ci jej nie zniszczą podczas mycia?

Nie no az tak grubo niee polece niestety. Ale cos w miare dobrego a nie jakas szczota ryzowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Auto Finesse Fusion czy mieliście okazje już tym smarować ? Jakieś doświadczenia i opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie potrzebuje jakiego zestawu do odświeżenia lakieru i zabezpieczenia go przed zimą tak do 200-300 złotych. Ktoś może mógłby polecić coś sprawdzonego? Lakier nie jest tragiczny lecz chciałbym nadać mu trochę błysku i usunąć delikatne rysy, które znikają po mleczko z motoryzacyjnego lecz wracają po deszczu :) kolor to szary metalik w audi a4 b7:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie potrzebuje jakiego zestawu do odświeżenia lakieru i zabezpieczenia go przed zimą tak do 200-300 złotych. Ktoś może mógłby polecić coś sprawdzonego? Lakier nie jest tragiczny lecz chciałbym nadać mu trochę błysku i usunąć delikatne rysy, które znikają po mleczko z motoryzacyjnego lecz wracają po deszczu :) kolor to szary metalik w audi a4 b7:)

https://bestseller.pl/carchem-ptfe-polishing-glaze-250ml.htmlten produkt usunie trochę rys trochę zamaskuje no i zabezpiecy lakier na kilka miesięcy więc myślę że warto zamiast wydawać 300zł resy po jednym deszczu nie wrócą najwy żej po kilku miesiącach

potrzebny b ędzie jeszcze aplikator i ścierki

https://bestseller.pl/flexipads-pro-applicator.html

Edytowane przez acecoupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...