Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Motor 125-tka jaki wybrać


piotrek27

Rekomendowane odpowiedzi

W 175 to cała "atrakcja" w tej pojemności i oszałamiających 14 koniach mocy bo reszta to już na minus w porównaniu do "3" Silnik da sie włożyć trzeba uszy przespawać inny wydech no i problem z wachaczem bo w 175 jest szerszy i łańcuch wypada 3 cm dalej. Gra nie warta świeczki a weske kupujesz po to chyba aby pochwalic sie czymś z PRL-u a nie jeżdzić ulepem. Jak interesuje was polska myśl techniczna i macie 5-10 tys. i fart to może warto szukać "Bąka" stylizowany na coś ala czoper i do tego rarytasik bo za dużo tego nie wyprodukowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem ze znajomym na ogledzinach cbr 125.... ciekawy sprzet:naughty: 2013 na wtrysku, fajny dzwiek, lekki, niezly wyglad. Kupil dla syna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy dokładnie wchodzą te przepisy i czy w końcu będzie można tylko automat czy jednak będzie ten manual ?

Mój typ to KTM DUKE 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja pytałem co jest gównem a co nie?? jak bym chciał zapitalac na 900cc to bym zapitalał problemu nie mam ale chodzi mi akurat o ten temat

kiko olej, jeśli Ci zależy na wuesce konkretnie 175 to najłatwiej przełożyć silnik 125 ccm. :decayed:bo tak w zasadzie jak ograniczyć moc w tak starym motórze (bo motór jest tylko jeden), można by spróbować zmienić tylko cylinder z tłokiem, ale trzeba byłoby podrążyć temat.

a co da przekładka silnika w dowodzie i tak zostaje 175, chociaż teraz silnik jest czescia zamienna, wiem ze w simsonach dawali inna zabatke chyba na tylnym kole,

co do ktm kumple smigaja na co dzien na tych wynalazkach i sobie nie chwala ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To da że po przekładce przegląd i będziesz miał w dowodzie 125 ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie mysle tak nieśmiało o yamaszce yzf r125... ale to dopiero na przyszly sezon, teraz juz sie nie oplaca... ktos cos wie o tych motorkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wygląd ale trzymają cene:kwasny: też myślę nad yzf, ktm duke ale coraz bardziej skłaniam się ku virago i przeróbce na coś fajnego:decayed:

e2rd-85 ustawa czeka na podpis prezydenta będzie można manual. O ile nie zawetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe temat ja yebie :decayed: i proszę nie mówić na 125 motor bo to co najmniej śmieszne :grin:

1. Gówno nie pojemność.

2.Gówno nie moc.

3.Gówno nie motór

Ale to tylko moje zdanie.. a prwka na A nie mam :wink:

Widzę, że kolega bardzo zna się na motorach. Zapraszam dosiąść jakiegoś crossa 125 w 2t zobaczymy co wtedy powiesz.

W ogóle rada dla tych co szukają dla siebie jakiegoś moto 125. Nie kupujcie 4t bo to będzie jak skuter jeździć. Taką pojemność to moto tylko w 2t jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe temat ja yebie :decayed: i proszę nie mówić na 125 motor bo to co najmniej śmieszne :grin:

1. Gówno nie pojemność.

2.Gówno nie moc.

3.Gówno nie motór

Ale to tylko moje zdanie.. a prwka na A nie mam :wink:

Widzę, że kolega bardzo zna się na motorach. Zapraszam dosiąść jakiegoś crossa 125 w 2t zobaczymy co wtedy powiesz.

W ogóle rada dla tych co szukają dla siebie jakiegoś moto 125. Nie kupujcie 4t bo to będzie jak skuter jeździć. Taką pojemność to moto tylko w 2t jak dla mnie.

Mialem takiego kumpla ktory mowil podobnie... ze 125 to nie moto i sie smial...:facepalm: juz 3 rok pale mu swieczki, zabilo go to co cale zycie wysmiewal:thumbdown:

Co do 125 w 4t.... jestes w sporym bledzie kolego... w sporym:facepalm:

Pisalem wyzej, bylem ze znajomympo taka cbrke na wtrysku...

Po pelnym odblokowaniu predkosc w granicach 140

I do tego niezly dzwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i idzie się takim w 4t rozpędzić, ale nawet na filmiku widać, że średnio się to zbiera. A jak tu niektórzy mówią, że chcą moto, żeby np. na działkę pojechać czy gdzieś, to wydaję mi się, że czasem może być problem aby wyjechać z trudniejszego terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mialem Yamahe DT 80 2T fakt zbierala sie, dobra moc jak na taka pojemnosc. Lecz w ciezkim terenie spalanie powyzej 8 litrow:shock3:

Przesiadlem sie na Rieju 125 z silnikiem Yamahy 125 4t.... osiagi bardzo podobne.... i na kazdej setce ok 5 litrow w kieszeni:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...