Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folia zdziera podgrzewanie?!


SLOVIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Chcialem zmienic folie na szybach,byłem nawet dzis w zakładzie3 ustalic co i jak ale gosc powiedział ze jak zerwie stara folie to sciezki tez zejda (na 99%)

Tak wiec nie wiem co robic,ta folia hu...nia a nowej nie zaloze bez podgrzewania.

Ma ktos na to rade?

Oczywiscie nie zamierzam zmieniac szyby cxałej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z tym ale chyba gościu coś ściemnia. Zdemontować szybę i dobrze ją podgrzać i powinno złazić myśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdy obklejalem auto powiedziano mi odrazu ze przy pozniejszym sciaganiu jest mozliwosc ze podgrzewnie zerwie sie razem z folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to dziwne bo oniakowki powidzieli ze beda zrywac ta folie a ma tam troche ścieżek takze jak sie tego podjeli to napewno daja rade to zdjac malo bolesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniakowki powidzieli ze beda zrywac ta folie

Sorki za mały OT, ale jak to zrywać??? Tak się nią jarał, a teraz zrywa? Przestałą się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestała i nie podniecam sie folią , poprostu zostawiłem bryke na cały dzień a oni dostali folie dopiero 3 godziny przed odbiorem samochodu no i zrobili na szybko wyszło pare bąbli itd mało to widać ale mnie to wq i będą robić od nowa , nie dość że mam ścieżki w tylnej szybie to jeszcze anteny w bocznych , powiedzieli że zero problemu z zerwaniem tylko trzeba uważać bardziej . Jak będe miał czas to podjade i zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie,moze by tak samemu powpli to zrobic i zerwac ,pomeczyc sie kilka godzin. Z drugiej strony to ryzyka bo jak sie odklei czesc a zaczna sciezko schodzic to juz sie tego nie przyklei ponownie.

Swoja droga ''Ono" daj relacje po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie,moze by tak samemu powpli to zrobic i zerwac ,pomeczyc sie kilka godzin. Z drugiej strony to ryzyka bo jak sie odklei czesc a zaczna sciezko schodzic to juz sie tego nie przyklei ponownie.

Swoja droga ''Ono" daj relacje po zabiegu.

No to pojedz do warsztatu gdzie robia folie to Ci zedra przeciez ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie byłem w warsztacie i powiedzieli mi ,ze na 99% sciezki zejda,tylko,ze jakos nie wierze,zeby zaraz tak zeszły jak sie to zrobi powoli

Mysle moze by sprobowac podgrzewac to wypalarka i probowac, ku...wa sie wmontowalem z ta folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle moze by sprobowac podgrzewac to wypalarka i probowac

no raczej bez opalarki sie nie obedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontować szybę i dobrze ją podgrzać i powinno złazić myśle.

Tak,tylko czy tylna szyba nie jest wklejana :?: Wycinać szybę,zdzierać folie i znowu ja wklejać,sporo by go kosztowało to foliowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede foliował w Zwoleniu u goscia,za 450 pln cała fure folia sungard 35 factor.

Troche sie pospieszyłem,bo ten klej łatwo nie schodzi i to on własciwie moze uszkodzic podgrzewanie.

Kupiłem zmywacz do paznokci i w miare to schodzi,wczesniej probowalem benzyne ekstrakcyjna ale za słaba była.Jutro to zrobie i jesli sie uda to w poniedziałek nowa załoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...