Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów


kozik132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie proszę o analizę logów mojego AWX-a czy wszystko jest ok

Statyczne

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 003)

Log (3 - 004)

Log (4 - 007)

Log (5 - 013)

Log (6 - 018)

Log (7 - 023)

Statyczne BS

Log (0 - 003)

Log (1 - 011)

Dynamiczne

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 004)

Log (3 - 008)

Log (4 - 010)

Log (5 - 011)

Log (6 - 003)

Dodam ze auto nie ciągnie z samego dołu tzn raz ciągnie ładnie a raz jest tak ze gaz do dechy i dopiero po chwili się odmuli i ciągnie hmm ? Wymieniłem wężyki podciśnienia i dalej jest tak samo

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 21:59 ----------

Hmmm coś źle zrobiłem logi ze brak odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2 tyś przeładowuje turbo lekko i później się stabilizuje, skoro wymieniłeś wężyki to sprawdź jak działa sztanga przy turbo, może lekko geometria się zacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolego podobnie ale ja wiem jaka u mnie jest przyczyna. A więc uszczelka pod kolektorem ssącym i pod wydechowym ale to raczej ten pierwszy jest odpowiedzialny i muszę to szybko zrobić!

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Dodam że to słychać bo auto trochę syczy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie proszę o analizę logów mojego AWX-a czy wszystko jest ok

Statyczne

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 003)

Log (3 - 004)

Log (4 - 007)

Log (5 - 013)

Log (6 - 018)

Log (7 - 023)

Statyczne BS

Log (0 - 003)

Log (1 - 011)

Dynamiczne

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 004)

Log (3 - 008)

Log (4 - 010)

Log (5 - 011)

Log (6 - 003)

Dodam ze auto nie ciągnie z samego dołu tzn raz ciągnie ładnie a raz jest tak ze gaz do dechy i dopiero po chwili się odmuli i ciągnie hmm ? Wymieniłem wężyki podciśnienia i dalej jest tak samo

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 21:59 ----------

Hmmm coś źle zrobiłem logi ze brak odpowiedzi ?

Z logów wszystko wygląda dobrze. Turbina lekko przeładowuje, może się geometria przycinać. Przejedz się troche z predkościami autostradowymi to powinno być lepiej.

Druga sprawa to możesz na próbę odłączyć EGR. Odepnij od niego wężyk podciśnienia(wężyk podciśnienie zaślep np śrubką). Jeżeli po odłączeniu będzie lepiej to winny jest przycinający się zawór EGR - zbyt wolno się zamyka i dlatego auto zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do EGR to już tak robiłem i było tak samo jak przed zaslepieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jesteś w stanie zlogowac grupe 11 gdy auto gorzej jedzie? Jak często się to pojawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...