Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką drukarkę kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś urządzenia wielofunkcyjnego lub samej drukarki. Priorytet tania w eksploatacji. Może ktoś coś polecić ??

skłaniam się raczej do atramentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hp 2515 urządzenie wielofunkcyjne tanie tusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam firmę HP -jakoś od zawsze korzystam z ich drukarek i jeszcze się nie zawiodłem ;)

Korzystałem z trzech modeli:

1)HP 3940 (drukarka atramentowa) - ten model miałem dość dawno temu, nie narzekałem na nią choć czasem lubiła się zaciąć ale porządne pukniecie naprawiało wszystko w tym sprzęcie :grin: ... pamiętam że kiedyś dosyć sporo kosztował mnie oryginalny komplet tuszu ale teraz zapewne nie są już takie drogie :wink:

2) HP K209a (urządzenie wielofunkcyjne, atrament) - obecnie z tego sprzętu najwięcej korzystam, nie mogę złego słowa na tą drukarkę powiedzieć, jest dosyć wydajna i co dla mnie najważniejsze są tanie tusze- osobiście kupuję oryginalne za 50zł komplet (kolor i czarny) który starcza na dosyć długo (a podróbki kupisz już za 35zł-komplet). Ksero również szybko i fajnie działa a gdy potrzebuję zeskanować jakiś dokument na komputer to jest na prawdę w dobrej jakości w pdf/jpg

3)HP Color Laser Jet 2605 (drukarka laserowa kolorowa)- sprzęt ten kupiłem dla siostry, która potrzebowała wysokiej jakości wydruku (do wydruku tekstów na zaproszeniach). Co do wydajności tuszu to coś pięknego, drukarke wraz z tonerami kupiłem ponad rok temu i na prawdę sporo było drukowane i dopiero teraz wyskakuje komunikat że kończy się kolor czarny. Koszt takich tonerów nie jest mały bo coś około 140zł komplet ale są super wydajne. Co ciekawe kupiliśmy ten sprzęt aby drukować napisy na papierze do zaproszeń ale niestety drukarka radzi sobie tylko ze zwykłym papierem ksero i gdy włożysz papier o dość grubej gramaturze to drukarka nie daje rady i trzeba korzystać z K209a która z wydrukiem radzi sobie na każdym papierze ;) . Także ja w pełni polecam Ci K209a ale decyzja zależy oczywiście do Ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP K209a jest ich dosłownie kilka na alledrogo, może pojawił się już jakiś nowszy model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz jakiś model Brothera. Będziesz zadowolony. Już było kilka wątków na forum i Brother był w każdym polecany. Za tusze płacisz po 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP K209a jest ich dosłownie kilka na alledrogo, może pojawił się już jakiś nowszy model ?

hehe, faktycznie wyszedł już nowszy model bo troche mam tą drukarkę ;)

wpisałem następca k209a i wyskoczyło coś takiego ;) :

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3515 WiFi +USB - następca K209A/K209G :: KOZAK.pl

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...