Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cieply silnik nie chce zapalic


bodyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam , problem dotyczacy odpalania auta polegajacy na tym ze jak wroce z dalszej podrozy i zgasze auto to potem po prostu nie moge go odpalic auto kreci pompa podaje paliwa iskra jest ale za chiny nie chce zapalic dopiero gdy ostygnie pali od strzalu , jaka moze byc tego przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu silnika, najlepiej go widać jak ściągniesz rurę między filtrem a przepustnicą. Posiada on 4 piny. Wymiana banalna wyciągasz zawleczkę, wywalasz stary zakładasz nowy, wkładasz zawleczkę i po robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat, mam podobny problem na zimnym silniku pali od strzału a na rozgrzanym odpala i gaśnie, Vag - zero błędów dla pewności podmieniłem czujnik temp. na inny działający i bez zmian jak odłączę kostkę od czujnika to pali od strzału, wymieniłem świece, przewody, czyszczona przepływka i przepustnica.

Mało tego na biegu jałowym autkiem trzęsie jak w ruskim czołgu jak załączę klimę to jest jeszcze gorzej brakuje mi już opcji, szkoda nerwów no i pieniędzy

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po czyszczeniu adaptowałeś przepustnicę? Może czujnik który podmieniałeś też był zły? Były takie przypadki opisywane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam ten sam problem. Może byście podawali ,czy i w jaki sposób poradziliście sobie.Bo przypuszczam jak nie piszecie dalej o tym problemie to auto jest sprawne .Pomoże to wielu osobą ,a także uniknie zakładania nowych tematów .Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki troche mnie nie było bo urlop miałem

Czy po czyszczeniu adaptowałeś przepustnicę? Może czujnik który podmieniałeś też był zły? Były takie przypadki opisywane na forum.

tak adoptowałem przepustnice mało tego robiłem to tuz przed wyjazdem na urlop na którym pokonałem ponad 3 tys km, i jak na razie rozwiązał mi się problem z odpalaniem na ciepłym silniku, ale nie wiem jak (może wina paliwa) teraz pali na dotyk za każdym razem

po za tym wziąłem ze szrotu garść czujników i z każdym było tak samo

Edytowane przez capmaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...