Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy w moim Audi Jest Komputer Pokładowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1,9 TDI Avant 116KM rocznik 2001 Kombi

Mam pytanie, pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem mam dwa wyświetlacze duże kwadratowe i niżej mały prostokąt na środku. Ten duży wyżej pokazuję Rezerwę, testy Oleju, hamulcy itp a ten niżej otwarte drzwi. I nigdzie mi nie wyświetla się Jakie jest spalanie i inne informację.

Czy w tej wersji Audi Jest Komputer pokazujący to?

VIN to: WAUZZZ8DZ1A010903

Jak sprawdzić czy mam to na wyposażeniu czy nie?

I jeszcze jedno czy w tej wersji Audi jest Centralny zamek z Pilota? (Scyzoryk) Bo u mnie również nie ma i nie wiem czemu...

proszę o pomoc, dziękuję z góry.

Opublikowano

Masz 1/2 FISa, nie będzie Ci pokazywał spalania.

Opublikowano
  • Autor

Tzn, możesz mi to jakoś łopatologicznie wytłumaczyć?

Jest szansa żebym miał to spalanie czy nie?

Opublikowano

szansa jest na to abyś miał spalanie ale tylko wtedy jak wymienisz swój licznik 1/2 fis na Full Fis to wtedy będziesz miał taki bajer

Opublikowano
  • Autor

czyli on nie jest uszkodzony tylko po prostu tego nie mam?

A więc co wyświetla się w małym prostokąciku na dole?

Opublikowano

na dole to jest prawdo podobnie miejsce na to aby pokazywało w jakiej pozycji jest przekładnia biegów jak jest automatyczna

Opublikowano

Wrzuć fotkę swojego licznika tak dla pewności bo nie bardzo rozumiem o tych prostokącikach i kwadracikach...

Masz kluczyk scyzoryk? Jeśli pilot nie działa to pewno baterie , ale spróbuj najpierw włożyć kluczyk w zamek drzwi ( chyba trzeba przekręcić na otwarcie ) i wtedy próbuj przyciskami otworzyć i zamknąć powinien się zgrać z autem

Opublikowano
  • Autor

Przesyłam zdjecie Fis:

36913082873714240995.jpg

Opublikowano

Masz pół fisa. Jedyna opcja na spalanie to licznik z pełnym fisem.

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Jak wyżej koledzy pisali masz 1/2 fis spalania na nim nie pokaże

Opublikowano
  • Autor

Droga taka zabawka? Dużo Roboty aby to zmienić? Swoją drogą Co powinien wyświetlać licznik na samym dole?

Opublikowano
Co powinien wyświetlać licznik na samym dole?

Aktualnie używany bieg... dotyczy to tylko automatu :wink:

Opublikowano
  • Autor

to bez sensu... Więc jakbym mógł prosić to Dużo jest zabawy z wymianą takiego Fisu? Drogi będzie to koszt?

Opublikowano

Temat w dziale warsztat o nazwie Efekt wymiany licznika na FIS odpowie na wszystkie twoje pytania.

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Jak wciśniesz, ten przycisk na liczniku po lewej pokaże Ci ile kilometrów masz do zmiany oleju, po dwukrotnym przyciśnięciu przeprowadzi Ci skan samochodu, poziom płynów, stan hamulców:)

Opublikowano
  • Autor

To akurat Wiem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.