Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Popielniczka


sono2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z popielniczką w swojej A4 a mianowicie jest ona zacięta i nie chce sie wogóle wysunąć nie wiem jak ja wyjąć żeby czegoś nie uszkodzić jeżeli macie jakieś sugestie to czekam na nie !!!!

Dodam że jest to A4 Avant z 1999r z AUDI Symphony i Klimatronikiem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy jest zacięta czy poprostu nie działa mechanizm, który powoduje automatyczne jej wysunięcie. Jeśli się wysuwa po podwadzeniu np linijką to znaczy, że padł "mechanizm samowysuwający" :P. Jeśli się nie wysuwa to spróbuj nacisnąć popielniczkę jak byś chciał otworzyć i podwadź jeszcze raz. Jeśli się nie wysunie to znaczy, że się zblokowało gdzieś na ząbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyć mi się ją już udało "na siłę" ale problem pozostał jest pewnie uszkodzony mechanizm bo po ponownym zamknięciu nie chce sie otworzyc zacina sie ponownie w najbliższym czasie jak będę miał chwilkę dłuższą postaram się z nią pobawic i rozebrać kokpit

Podziele się oczywiście fotkami z naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Robiłem to już dawno. Rozebrałem wszystko i coś trzeba było przestawić aby otwierała się od innego ząbka (nie dociągała u mnie do końca) jest tam dość prosty mechanizm po rozebraniu łatwo zrozumieć jak to działa. Uwaga na ząbek blokujący wysuwanie u mnie był połamany i do dziś go nie dorobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest tak jakby na sprężyce i są tam takie koła zębate przestaw tak o trzy ząbki to będzie się ładnie otwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociągnij ją mocno do siebie ona się trzyma na takich dwóch blaszkach, pociągnij i wyjdzie a później przestaw o dwa ząbki w którąś stronę i zobaczysz czy ci się będzie otwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...