Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie odpala :(


Luke84

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, zmuszony byłem sprzedać swoją B5 AFN, z powodu kupna mieszkania, ale po roku bez samochodu wreszcie znowu jestem właścicielem A4 ale trochę innej :P ale wracam do problemu. Autko ma silnik 1.6 ADP i kupiłem je w bardzo fajnym stanie, ale miała na dzień dobry do wymiany sprzęgło, rozrząd (ze względu na przebieg) i jak się okazało filtr paliwa, świece i trochę w zawieszeniu. Auto było rozebrane i składane przez około miesiąc, był odłączony akumulator. Przed rozebraniem autko odpalało normalnie, ale teraz po skończonej pracy autko nie odpala :( :( Sprawdzałem dwa razy ustawienie rozrządu, podpiąłem pod VAGa i zero błędów, paliwo dochodzi, iskra jest ale auto się uparło i nie odpala :( dzisiaj nawet próbowałem przestawić rozdzielacz bo myślałem, że może kąt się przestawił ale nic. Wyciągałem czujnik położenia wału, bo pasuje mi do objawów ale pomiar wskazał ok. 460 Ohm a VAG nie pokazuje jego błędów. Pomału kończą mi się pomysły POMOCY!!! :( może jednak to czujnik położenia wału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałeś filtr paliwa to paliwo z wężyków zleciało, więc może trzeba trochę pokręcić. Pompa paliwa działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy dziala zawor elektromagnetyczny odpowietrzania zbiornika jest kolo filtra paliwa, odpal auto i sluchaj czy cyka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już działa...co było lepiej nie mówić :lol1: przestawiłem koło od wałka pośredniego o 180st i tego nie zauważyłem :wink4: zastanawia mnie tylko czy spalanie w granicach od 8 do 10 litrów w cyklu mieszanym to norma :undecided:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...