Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wisko Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak. Wiatrak zostaw stary

Opublikowano

Za namową kupiłem oryginał Behr/Hella od Dzika, we wtorek montaż dam znać czy jest w porządku.

Opublikowano

I jak koledzy czu są jakies poprawy po wymienie wisko bo bede musial tez kupic bo na gorącym moge z latwoscią zatrzymac

Opublikowano

Jak na gorącym można go ręką zatrzymać to nie wymieniaj. Bo po co?
Jak płynu nie gotuje to szkoda kasy.

Ja u siebie na nie zasprzęglonym wisco już rok śmigam i nawet przy +30 w korku nie grzał sie.

co innego jak wiatrak zapierdziela równo z obrotami

Opublikowano

tak czytam - a od czego może spalić się silnik wiatraczka? dosłownie spalić - idzie dym i smród

miałem takie coś wprawdzie w Toledo II TDI ale nurtuje mnie to :D

Edytowane przez sprat

Opublikowano

Artuditu
kolega pisze co innego
Opublikowano

Artuditu

kolega pisze co innego

On ma racje tylko po co wymieniać????

przegrzewa ci sie silnik????

u mnie wisco kreci sie pomału na zimnym silniku jak i przy 90 C i wiekszej temp na klimatroniku nie miałem jak 92C. tak wiec po co pakować 200 zł w błoto???

Ale rób jak uważasz tylko jak by co to tylko ORI BEHR inne wynalazki nie zdają egzaminu.

chyba że kolega

Artuditu

kolega pisze co innego

Pisze co innego :grin::facepalm:

Opublikowano

Jestem po wymianie dzisiaj, wisko chodzi cichutko nie jest sprzężone na stałe. W końcu cisza przy wkęcaniu na obroty. Gdyby wisko ważne nie było jak piszą nie którzy to nikt by tego nie montował fabrycznie. Moje oryginalne wisko było padniete, jak stałem w lato w lekkim korku to temp szła do góry, po wymianie na chińczyka było ok latem, ale zima nie. Założyłem Behra liczę na swięty spokój.

Opublikowano

Ja mam chińczyka za 100zł od ponad roku i jest git.

Ori miałem też niesprawne - w ogóle nie zasprzęglało i podobnie jak wyżej grzało się w korkach auto.

Chińczyk jest wystarczający. Jedyny jego mankament to, że zaraz po odpaleniu auta musi się rozruszać, bo hałasuje, ale jak parę minut pochodzi to już go nie słychać i jest jak na ori.

I weźcie pod uwagę to, że jak ori się kręci lekko to wcale nie znaczy, że jest sprawne! Ono się będize kręciło, ale auto i tak się może grzać na postoju, dlatego, że zasprzeglanie wisko działa bardzo stopniowo. Na postoju wystarcza aby tylko trochę sie zasprzegliło i już wystarczająco c hłodzi.

Bardzo rzadko się zdarza taki gorąc, aby wisko zasprzęgliło się tak aby było je mocno słychać.

Edytowane przez Emejcz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.