Treść opublikowana przez AudiKris4
-
szarpie kopci na niebiesko
WIta, mam podobny problem, znajomy mechanik stwierdził że do wymiany pompowtryski bo puszczają ciśnienie po nocy i paliwo w komorze spalania jest, i po odpaleniu tak się dziej jak by zapowietrzał się.Więc wymiana pompek i oczywiście zestaw uszczelek po każdym ich wyjęciu trzeba stosować. Czujnik od temperatury paliwa nic nie zmieni umnie jest nowy i od temperatury cieczy tez wiec tylko PD do wymiany. PS; Zbierac dolary i kupić
-
Za duża temperatura płynu chłodzącego
Witam panowie odnośnie temperatury, miałem problem z temperaturą. A objawiało się to wyrzucaniem wody pod zbiornikiem wyrównawczym, i temperatura była 105 i potem spada. Dziś postanowiłem wymienić zbiornik i korek na używany, i popłukałem chłodnice pod bieżącą wodą tak z 15 min lałem wodę w jedną i drugą stronę i po tym zabiegu przegoniłem auto na drodze i ogrzewanie na ful i tak jezdziełem z 30 km. Po tym zabiegu temperatura nadal jest od 92 do 105 i po podpięcu pod kompa temperatura na silniku jest 90 więc myśle ze czujnik przekłamuje. Więc czekam na czujnik, po wymianie napisze co i jaK.
-
[A4 B5 AJM] Wysokie spalanie 9L/100km
kolego a jakie masz wtryski czy oby do tego silnika, ja mam to samo i mam pompki nie od tego silnika czyli nie od AJM. Mechanik mówił że prawdo podobnie to te wtryski leją za dużo ropska. A czy przypadkiem nie śmierdzi nie przepaloną ropą z tłumika
-
Warunki załączenia się świec do podgrzewania płynu chłodzącego
koledzy który to jest przekaznik tych podgrzewaczy
-
Wisko Pytanie
kolega pisze co innego
-
Wisko Pytanie
I jak koledzy czu są jakies poprawy po wymienie wisko bo bede musial tez kupic bo na gorącym moge z latwoscią zatrzymac
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Witam . panowie ja mam taki problem jak auto jedzie to temperatura rosnie do 102 a czasami do 105 ale dzieje sie tylko tak jak jade a jak auto jest na postoju, czyli jak odpale po nocy to dochodzi do 92 -95 stopni , i nie wiem czy termostat bo wymieniałem na org. A i jak włącze ogrzewanie na max to termostat sie otwiera a tak nie chce.
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
ja mam 34 cm ale chyba 38 taka powinna byc Temat naprawiony dzis wysyniety wężyk przy kablach po prawej stronie i psik psik robi
-
Brak spryskiwacza tylnej szyby
A co powiecie na takie coś jak działa tylko wycieraczka a nie działa pryskiwacz i na dodatek nie słychac pompki a przednie spryski dziłają
-
AJM, nowy termostat, płyn, nie chce się nagrzać do 90st.
- AJM, nowy termostat, płyn, nie chce się nagrzać do 90st.
czarny jest orginalny i taki powinien być.- AJM, nowy termostat, płyn, nie chce się nagrzać do 90st.
Witam dziś, sytuacja jest takowa w czasie jazdy temperatura raz rosnie raz jest równo 90, a na postaju nawet jak trzymam na 2000 tys obrtów to idealnie 88-90 st , jest to po wymianie czujnika temperatury na org. Obstawiam jeszcze ze termostat zmieniłem na wahlera ale pewnie jest uszkodzony bo sie zacina a teraz kupić dobrego wahlera to graniczy z cudem.- Schemat podciśnienia 1.9 TDI AJM
witam ma ktos ten schemat do AJM - AJM, nowy termostat, płyn, nie chce się nagrzać do 90st.