Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsza jest nokia 6310i lub philips ozeo -miałem kiedyś i zapomniałem gdzie ładowarke wsadziłem ,baterie trzymały po 2-3 tygodnie ,ni to co teraz ,bajery szmery duperele , i bateria jak max 3 dni to jest dobrze.

co do telefonu to czy szajsung czy go-szit klewer każdy kupuje jaki mu sie podoba i nie ma co dyskutować ,dla 1 bedzie dobry 3310 a dla 2 to bedzie lamerstwo i smiech na sali poco komu taka cegła ,nie którzy od telefonu potrzebują tylko tego aby zadzwonić i odebrać ,reszte głupot nie potrzeba. ale wiem że istenieje idea ,że jak ktoś ma cus lepsze to już czuje sie z tym lepiej , nie którzy nie potrzebują sie dowartosciować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 5 cali bo bardzo dużo siedzę w internecie,do tego nawigacja i 5 cali jest wygodniejsze.Android bo dużo apek mam na ten system.No i darmowy internet z Areo2 i potrzebne dual Sim.Wybór padł na GC Insygnia 5 i nie żałuję ani złotówki z 590zł :decayed: Chodzi jak przecinak ;p Zastanawiałem się jeszcze nad Prestigio i Overmaxem.Niestety z telefonó Samsunga,Lg itd nie ma Dual SIM.No i ceny z kosmosu...po co przepłacać..? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez szukam telefonu ktory oprocz dzwonienia i pisania sms bedzie mial wiele innych przydatnych funkcji,nie przeszkadza mi to ze bateria bedzie trzymala 3 dni bo ostatni telefon ladowalem codziennie

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

szukam telefonu z w miare duzym wyswietlaczem tak ok 4.5 cala ,aparatem min 5 mpx,wifi ,latarke ,system android

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez szukam telefonu ktory oprocz dzwonienia i pisania sms bedzie mial wiele innych przydatnych funkcji,nie przeszkadza mi to ze bateria bedzie trzymala 3 dni bo ostatni telefon ladowalem codziennie

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

szukam telefonu z w miare duzym wyswietlaczem tak ok 4.5 cala ,aparatem min 5 mpx,wifi ,latarke ,system android

Jeśli cena wchodzi w grę, to zobacz sobie świeże porównanie smatrfonów do 500 zł: Najlepsze smartfony do 500 złotych (Lipiec 2014) - Instalki.pl Może się komuś przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brać poniżej 1GB RAM.A z tego zestawienia to GC,K&M albo Lenovo.Trenda ma żona i zadowolona...tylko że ona głównie sms,dzwonienie i foto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydać chciałbym do 500 zl za telefon uzywany oczywiscie . Dzieki kolego przejrze ,moze cos w koncu znajde dlasiebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aktualizacja ze strony GC pobrana.Ponad 500mb i telefon jeszcze fajniej chodzi i można od razu zapisywać i instalować apki na karcie pamięci pomijając pamięć wewnętrzną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem mlodej galaxy 3 mini

dalem 4 stowy

jutro ma przyjsc, dam znac jak to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem rok czasu.Kupilem nowke za 800zl.I porownujac so Insygni 5 to tam tylko aparat byl fajny i to ze GPS lapie od razu :) Reszta wypada kiepsko do GC I5.Fajny byl nawet ale procek slabawy niestety.Ja swojego chxialem z 2 miechy temu sprzedac w stanie idealnym za 400zl to dostawalem debilne propozycje.A mial gw jeszcze na rok,nieodpakowane sluchawki,karte 16GB i zero ryski.Teraz lezy w szufladzie bo niedawno spadl mi i sie troche obudowa uchrupala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam czegos wiekszego od galaxy s3 mini,juz zwykly s3 jest fajniejszy ,mialem okazje testowac i naprawde fajny tylko ze mialem kiedys szajsunga avile i mam negatywne zdanie o tej firmie

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

nie ukrywam ze podobaja mi sie telefony Lenovo tylko ze nie maja latarki

mialem chwile czasu i poogladalem telefony na allegro i mam 3 typy:

Lenovo A850

Samsung Galaxy S2 i S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mialem kiedys szajsunga avile i mam negatywne zdanie o tej firmie

Porównanie Avili do S3 to jak porównać starą beczkę do najnowszej S klasy, niby ta sama marka a różnica w kosmos :)
Dlatego w ten sposób nie rozumiem ludzi którzy się źle nastawiają po jakimś niższowym modelu do danej marki i nie chcą więcej sprawdzić, przetestować model który sprzedał się w 60mln sztuk na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem to Avila to był szit nie z tej ziemi :D Co mnie nie zniechęciło do kupna telefonów Samsunga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avila dlamnie to najgorszy telefon jaki mialem...niedkonca sie zniechecilem bo chce wybrac miedzy S2 lub S3. Z tego co czytalem to oba sa takie jak szukam. Jesli S2 to zwykly bo S2 plus to pododbno porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dla sibie szukam s3 ale cieżko znależc dobry w dobrej cenie ( do 600zl ) lg l90 tez był by ok ale tez ciezko kupic .za nowego szkoda wywadac bo za miesiac bedzie ze 200zl mniej warty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym masz kolego racje ze ciezko bo wiekszosc jest po ok 700 zl a te tansze to sa uszkodzone. Ale moj ostatni telefon udalo mi sie wyrwac jako okazje,z gwarancja w Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja dla sibie szukam s3 ale cieżko znależc dobry w dobrej cenie ( do 600zl )

hm

kupilem mlodej za 4 stowy (wersje mini)

jest bardzo zadowolona, szczegolnie internet

zapierdziela az dym idzie

sprawdz tablice

tam mozna znalezc - troszke cierpliwosci i szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...