Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie[emoji106],nieplanowane mody sa najlepsze[emoji16]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kiedys też sobie takie coś zrobie w B6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, tomekhxc napisał:

kiedys też sobie takie coś zrobie w B6 :decayed:

"takie coś" czyli ? :D bo jeśli się nie mylę, 4el szyby masz u siebie :D 

Opublikowano

fotochrom i włacznik auto :naughty:

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, tomekhxc napisał:

fotochrom i włacznik auto :naughty:

aaa no chyba że tak :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chwilę była cisza, ale nie oznacza to, że temat umarł :decayed:

Jak na razie w aucie nic z nowości co do doposażania wnętrza, zmian wizualnych, jedynie auto porusza się z punktu A do punktu B i przyszedł czas na pewne wymiany eksploatacyjne, itp. :)

Na montaż czekają:

- komplet rozrządu: pompa wody, rolka napinająca napinacz, rolka prowadząca, pasek (INA, HEPU, CONTI),

- napinacze paska alternatora, klimy + paski (INA, DAYCO),

- osuszacz klimatyzacji (BEHR),

- półoś lewa kompletna 8E0407271AT z Exeo,

 

Podziękowania dla @tomekhxc za graty, a zarazem polecam sklep naszego Kolegi :thumbup1::oklasky:

Zdjęcia zapożyczone od Tomka :rotfl:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Serwis konkret ;) teraz gleba koło i te sprawy ;) 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, tomekhxc napisał:

Serwis konkret ;) teraz gleba koło i te sprawy ;) 

no coś pasuje zmienić, bo już ... :nuda:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Mała aktualizacja :) Przez okres zimowy zebrane w woooolnym tempie ale zebrane - graty pod 2DIN :jerk:

W przyszłym tygodniu planuję się za to zabrać, a mianowicie wpada BNS 5.0 z gałkami chrom + AUX (brak na zdjęciu) + climatronic 2DIN BM z B7 od 16st. + przy okazji podłączenie podświetlanych kratek :wink:

Wszystkie graty od naszych Kolegów z klubu :hi:

IMG_20180331_143001.jpg

 

IMG_20180331_143016.jpg

Opublikowano

Jak robisz dwa din, to dlaczego od razu RNSa nie wrzuciles? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ty lepiej mow jakie nowe koło będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak robisz dwa din, to dlaczego od razu RNSa nie wrzuciles? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Nie na moją kieszeń jak na razie [emoji39]
Inne ważniejsze kwestie muszą wpaść w tym sezonie, a na tą chwilę BNS wystarczy [emoji4]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Ty lepiej mow jakie nowe koło będzie :decayed:

 

Tego to ja sam właśnie nie wiem [emoji3] Rozglądam się bo wiosna idzie, a trochę już pojeździłem na tym kole, poszło teraz na zimę [emoji39]

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po sobotniej walce nowe graty wpadły do środka, z których jestem mega zadowolony :kox: Nie dość, że radio lepiej gra, AUX śmiga, to poprawił się wygląd środka :) Do pełni szczęścia w temacie tunelu, wpadną jeszcze esp wizytownik kubek w chromie i ramka biegów 1NK :P 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Przy okazji, w niedziele odbył się nasz klubowy podkarpacki zlot na otwarcie sezonu, więc i stąd też parę fot się znalazło :P @tomekhxc też się załapał :D 

2.1.jpg

2.2.jpg

3.1.jpg

3.2.jpg

3.3.jpg

:hi:

Opublikowano

Wydetailinowany jak trzeba, to sie chwali:good:

Opublikowano

Bardzo dobry mod:thumbup1:. Mając BNS to najlepiej tylko w nocy jeździć. Dopiero wtedy jest efekt:naughty:. Szerokości i powodzenia w modach

Edytowane przez Damjan

Opublikowano
  • Autor
Wydetailinowany jak trzeba, to sie chwali:good:


Leszek - na szybko był myty [emoji16]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Bardzo dobry mod[emoji106]1:. Mając BNS to najlepiej tylko w nocy jeździć. Dopiero wtedy jest efekt:naughty:. Szerokości i powodzenia w modach


W nocy to poezja dla oka [emoji4][emoji3]
Dzięki i vice versa ! [emoji6]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Zieluu napisał:

 


Leszek - na szybko był myty emoji16.png

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

Czyli bicie piany:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.