Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!


j3drula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

Moje pierwsze autko ogólnie, ustrzelone w rodzinnym mieście (SC) ^_^ Nalatane ma koło 350 tyś - realnego przebiegu, srebrny metalic.

Co zostało zrobione przez poprzedniego właściciela - miał opór przed sprzedażą, nie dziwię się

- wymieniona głowica (kompletna robota)
- zregenerowany ślimak (turbo)
- wymieniony sterownik i poddana serwisowi skrzynia biegów
- no i założony 2 miesiące temu "junkers" (LPG) - jaki nie wiem, ale podobno na dobrych gratach :naughty:

Wyposażenie w skrócie:

- Multitronic :jerk:
- ABS i ESP
- prąd w szybach x4 + opuszczanie i podnoszenie z pilota
- dwustrefowy Climatronic
- radio + navi RNS-D
- nie wiem czy pełny, ale kolorowy FIS
- fotele coś ala kubełki - podparcie boczne + elektryczna regulacja (boki skóra, środek alcantara)
- tempomat - funkcja w której się zakochałem :wub:
- 18 cali felga AWS Racing (w zimę naprawa ubytków, rysy i ori lakier) - na niej Vredestein Ultrac Sessanta 225/40 R18 95 Y XL (kupione na początku lata)
- zawias S-Line - 1BE
- halogeny

Nie wiem co mogę tutaj jeszcze dodać, ponieważ kupiłem i zrobiłem zaledwie 500 km, a teraz stoi pod blokiem i nie ruszam się z miejsca, bo jak odjadę to już nie będę miał gdzie zaparkować :D

Co w planach:

- pryśnięcie - może plastdipem, dolnych szarych części kasty (nie wiem jak to fachowo nazwać)
- detailing - raczej tylko polerka lakieru
- wymiana ori halogenów na automatyczne LED

Więcej rezania nie będzie, bo nie chcę bawić się w grubsze wydatki ;)

Pozdro i do zobaczenia na drodze! ;)

Foto: (12.10.2014)

DSC_4589.jpg

DSC_4590.jpg

DSC_4600.jpg

DSC_4604.jpg

DSC_4606.jpg

DSC_4610.jpg

DSC_4616.jpg

DSC_4624.jpg

Więcej foto później ;)


Nowe foty ;)

Edytowane przez ep09043
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-D

Będą, tylko znajdę chwilę wolnego czasu, bo obecnie cały czas na służbie ;-)

by zetOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trakcja jest kosmos, trzymają się drogi jak przyklejone ;-) Na lato wracają, tylko muszę oddać felgi do renowacji, bo chyba mam trochę krzywe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie slyszalem ze kleją jak głupie te oponki. Może sobie takie sprawie na lato. No i za***iście wygląda bieżnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd bieżnika fakt, jest obłędny, generalnie bardzo fajna opona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna maszynka..;) szkoda tylko ze multi..

Ale mino wszystko z tymi Alu super sie prezentuje.

Ogólnie w swojej tez mam zamiar pozbyć sie tych ciemnych plastików w obrębie całego auta na dole tylko ze nie za bardzo wiem jak.. Jakieś pomysły?

Autko tez mam srebrny avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na multi nie narzekam, nie jest to skrzynia ze sportowymi aspracjami, ale daje frajdę z jazdy, bo naciskasz gaz i masz ciągły napęd w zakresie dmuchania turbo :-D

A co do malowania plastików, odpuściłem, robię tylko detailing i wsio jeżeli chodzi o budę ;-)

Chcę felgi doprowadzić do ideału i to tyle z modzenia, audio na wakacje całkowicie customowe i koniec ładowania kasy w auto :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmianiasz felg na jakiś inny wzór ?

ps, skąd pochodzi auto ? wydaje się że tam było coś grzebane jeśli chodzi o heble i zawieszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na 17 i coś węższego, ale mojej żonie jak i mnie podobają się te na których kupiłem autko, dlatego padła decyzja o renowacji + że są praktycznie mało spotykane i włoskiej produkcji ;-)

Auto z lepki wyszło że Szwajcar, ja w PL jestem trzecim właścicielem, także może pierwszy coś modził, bo ten od którego kupiłem jedynie doprowadził je niemalże fabrycznego stanu technicznego.. Mam faktury na ~20 tyś zł wrzucone w auto przez rok użytkowania ;-)

Zawiasu nie sprawdzałem co dokładnie są za amorki i sprężyny, ale z lepki wychodzi 1BE ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nisko stoi jak na 1be. Jakie masz ET tych stalówek teraz ?

Hebel z przodu też coś duży mi się wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, to mnie teraz zabiłeś tym pytaniem, nie wiem, kupiłem teraz z oponami zimowymi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz ile masz od asfaltu do nadkola przód i tył, bo tył widziałem że dużo niżej leży ale to pewnie wina podtlenku gazotu

mi się wydaje ze ja na 1BV stoje z 1-2cm wyżej niż Ty. Jestem prawie pewny że masz jakieś inne sprężynki



Chcę felgi doprowadzić do ideału i to tyle z modzenia, audio na wakacje całkowicie customowe i koniec ładowania kasy w auto :-D

haha, daję Ci miesiąc siedzenia na forum i zobaczymy jak będziesz rozmawiać :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle mam prawie 70 litrów, ale i tak dzisiaj mało co w niej było :-D

Nie wiem, jak chcesz i masz jak możemy to luknąć, bo sam jestem ciekaw, bo mi mówił brat ze to ma jakieś sportowe zawieszenie, ale mi się widzi, jest za***iście komfortowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy miękkie twarde.. Tak tutaj to sobie możemy gdybać. Dla Ciebie może być twarde, dla mnie miękkie :) ale wygląda ładnie. Przycierasz na garbach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doj**ałem wiatru w koła to można było zęby stracić.. Czy przycieram, raczej nie, bo generalnie bardzo delikatnie na nie najeżdżam :-D

Jak chcę zabujać trzymając za relingi to nie ma opcji, raz się lekko bujnie i wsio, nawet nie ma czegoś takiego jak nurkowanie, oczywiście na alu, podczas nagłego hamowania, coś pięknego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym się przejechać. no to masz coś innego niż 1be seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu, jak mam wolne w pracy, to mogę podjechać gdzie pasuje ;-) Kwestia dogadania.

A co do felg, owszem był moment iż chciałem zmienić na jakieś 19 coś ala RS6, ale stwierdziłem że przy takim profilu już nie będę mógł się nawet w mieście skupić na jeździe, tak będzie trzesło :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...