Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaprawki, małe wgnioty, pokorodowane uszczelki wokół szyb itp. - WWA i okolice


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Przed weekendem kupiłem A4 B5. Jest w nim za to do zrobienia kilka rzeczy na zewnątrz, m.in. lakier trochę już przeżył i ma kilka zaprawek, kilka zarysowań, 2 albo 3 minimalne wgniecenia. Przy bagażniku odchodzi też bezbarwny. Fatalnie wygląda też guma wokół*tylnej szyby. Chciałbym z czasem to porobić. I tak jak z innymi rzeczami jakoś sobie poradzę tak tu nie bardzo wiem co robić i czy w ogóle da się*zrobić. Gdzie się*z tym zwrócić w Warszawie/okolicach i jaki mógłby być koszt porobienia tych rzeczy? Może ktoś na forum się*tym zajmuje? Najbardziej irytują zaprawki w kilku miejscach i uszczelka wokół*szyby. Wgniotów prawie nie widać, są naprawdę małe i to mogę na razie olać. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1sze wrzuc jakies foty, z powietrza raczej nikt nic nie wywróży:wink: co do uszczelek na tylnej szybie to są w łatwy sposób do wymiany, wchodzą na wcisk, także kupujesz nową (jakąkolwiek), docinasz i zakladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, foty zrobię i wrzucę w piątek albo w sobotę, teraz mam na głowie podatek, ubezpieczenie i rejestrację*tak że czasu mało, ale w weekend pokażę*w czym rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...