Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o ocene stanu pompowtryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest dobrze. Ale dla pewności zrób jeszcze logi grupy 18, 23 oraz dynamiczne 11 i 8

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki jak tylko dorwę kogoś do pomocy to zrobie dynamiczne

Opublikowano

Zrob statyczne na cieplym - 001,004,007,013,018 i 023

Inaczej nie bedziesz mial pełnego obrazu stanu pompek.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Masz rozjechany kąt synchronizacji. Kiedy rozrząd wymieniałeś ?

Opublikowano

Popraw synchronizacje wałka rozrządu

Jest jeszcze w tolerancji

Opublikowano
  • Autor

Rozrząd dopiero będę robił, poprzedni właściciel wymieniał ok 30kkm temu więc zastanawiam się na pilnością tego zabiegu, czy przy takim kącie dużo jest pracy?

Opublikowano

Vag, klucz 18 i 13 i płaski śrubokręt.

5 minut roboty.

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki, a w której grupie to widać i jak powinno być po regulacji

Opublikowano

ustaw sobie delikatnie na minus(w przedziale -1 do 0), samochod bedzie lepiej sie zbierac. Widac to w grupie 4 - Synchro, angle

Opublikowano
  • Autor

Sorry za laickie pytanie, czy trzeba ściągać zderzak do ustawienia tego kąta

Opublikowano

nie trzeba, sciagasz tylko gorna oslone silnika(3 sruby) i oslone rozrzadu. W dziale warsztat jest dokladny opis

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, Panowie udało mi się wyregulować kąt synchronizacji, teraz dodaje logi dynamicze, bardzo proszę o ich ocenę, auto nie ma takiego kopa jak powinno mieć - tak mi się wydaje, ale nie wiem gdzie szukać przyczyny, bardzo proszę o ocenę logów i podpowiedzi. MIałem problem z dodaniem logów na vaglog więć wklejam w takiej postaci.

Grupa 000: http://naforum.zapodaj.net/fe3e3a70e14d.jpg.html
Grupa 003: http://naforum.zapodaj.net/432badd546a5.jpg.html
Grupa 004: http://naforum.zapodaj.net/41e1dbba9693.jpg.html
Grupa 008: http://naforum.zapodaj.net/4b258d114e12.jpg.html
Grupa 010: http://naforum.zapodaj.net/75a5d67d0eb6.jpg.html
Grupa 011 bieg 3: http://naforum.zapodaj.net/a898d338c522.jpg.html
Grupa 011 bieg 4: http://naforum.zapodaj.net/c6fe7a4f4ccc.jpg.html

Opublikowano

Synchronizacja powinna byc -1....0 a u Ciebie jest w plusie. Kiedy zmieniałeś rozrząd bo Ci wszystko lata.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poprzedni właściciel wymieniał ok 2 lat temu, teraz będę go robił, poza tym katem coś widać? Auto ewidentnie nie idzie tak jak powinno.


Rozrząd dojdzie do mnie w przyszłym tygodniu od kolegi z forum, czy z logów rzuca się coś w oczy, przepływomierz, turbo, któryś z zaworów itp.?


Up!


Rozrząd wymieniony część org od naszego kolegi z forum, czy mam powtórzyć logi dynamiczne, interesuje mnie turbo i przepływka bo ciągle mam wrażenie że auto nie idzie jak powinno.

Opublikowano

Daj te logi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.